Centralne odkurzacze

Doradztwo personalne Podkategoria: Doradztwo personalne

 • Program kadrowy i płacowy »

  Firma Anzasoft działa na polskim rynku już od ponad 14 lat. Posiadamy ogromną wiedzę na temat technologi do tworzenia efektywnych systemów bazodanowych, oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Owocem naszej wiedzy i ekspertyzy jest program kadrowy i płacowy SuperPłace, którego w pełni funkcjonalną wersję można pobrać z naszej strony internetowej. Program zawiera kompletną funkcjonalność dla działu obsługi personelu w każdej firmie. Wdrożony w przedsiębiorstwach zatrudniających nawet do kilku tysięcy pracowników, oraz reprezentujących różne branże, zapewnia profesjonalną obsługę w zakresie prowadzenia akt osobowych i wypłat wynagrodzeń. Szczegółowe opisy, instrukcje i poradniki ułatwią wdrożenie programu i są dostępne do pobrania z naszej strony internetowej. Przykładem elastyczności, oraz możliwości programu SuperPłace może być opisane w jednym z poradników, jedyne na polskim rynku wdrożenie w całości automatyzujące rozliczanie pracowników oddelegowanych do pracy za granicę, zarówno w odniesieniu do okresów oddelegowania, jak i bez ograniczeń na liczbę krajów do których oddelegowanie może mieć miejsce.

  Data dodania: 01 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • IN PERSONA Szkolenia »

  IN PERSONA oferuje doradztwo personalne, szkolenia biznesowe, warsztaty strategiczne oraz coaching. Nasze usługi to m.in. assessment center, rekrutacja, systemy ocen, ocena 360. Zapraszamy na ciekawe szkolenia biznesowe: Przywództwo, Zarządzanie Zespołem, Zarządzanie Zmianą, Zarządzanie Konfliktami, Budowanie Zespołu, Asertywność, Kreatywność, Profesjonalna obsługa klienta, Sztuka Prezentacji i prowadzenia spotkań, Negocjacje, Zarządzanie czasem i efektywność osobista z MS Outlook. Pomagamy organizacjom w zmianach!

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firmy rekrutacyjne »

  Firma W&BS Rozwiązania Personalne twierdzi, że największe wyzwania stawiane przed jej specjalistami związane są z poszukiwaniem kandydatów o niezwykle specjalistycznych czy wąskich umiejętnościach. Agencja rekrutacyjna W&BS specjalizuje się w poszukiwaniu profesjonalistów na różne pozycje: od kadry kierowniczej, poprzez budownictwo mostowe aż do profesjonalistów ds. gazu łupkowego - w każdej z tych branż często szuka się osób o unikalnych, niezwykle fachowych umiejętnościach, można więc stwierdzić, że firma rekrutacyjna W&BS nieustannie staje przed wyzwaniami zawodowymi, poszukując najlepszych kandydatów na rynku. Firmy rekrutacyjne, czy agencje rekrutacyjne bardzo często stają przed wyzwaniem, jakim jest znalezienie pracownika o niezwykle unikalnych kompetencjach. Jak radzi sobie z tym firma W&BS? Głównie kładzie nacisk na określenie potencjalnych miejsc, firm, portali, gdzie możemy znaleźć profesjonalistów| z danej dziedziny. Niezwykle ważne jest dotarcie do jak największej ilości specjalistów, by następnie móc wybrać i przedstawić Klientowi najlepszych z najlepszych.

  Data dodania: 18 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biznes dla Ciebie - Start »

  Biznes dla Ciebie to strona z niecodzienną propozycją. Chciałbyś być bogaty? Prowadzić własną firmę? Być swoim szefem? Chciałbyś cieszyć się życiem na 100%? Zapewne tak, wszyscy tego chcemy! Skoro wszyscy, to czemu tak niewiele osób osiąga sukces? My powiemy Ci, dlaczego! Dzieje się tak, bo mało osób wie, jak naprawdę osiąga się sukces - do tego potrzeba odpowiednich narzędzi i dobrego pomysłu. My wiemy jak to zrobić, mamy dobry pomysł a narzędzia masz Ty, my tylko nauczymy Cię jak z nich korzystać!

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo personalne

Doradztwo personalne - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze