Centralne odkurzacze

Oferty pracy Podkategoria: Oferty pracy

 • Praca w Niemczech dla opiekunek »

  Kobiety chcące pracować jako opiekunki, najczęściej muszą wyjechać za granicę. Dlatego czeka na nich praca w Niemczech dla opiekunek, którą oferują agencje pośredniczące w zatrudnieniu.Aby zostać opiekunką osób starszych lub opiekunką do dzieci, należy posiadać odpowiednie predyspozycje. Wszystkie wymagania co do tego, jaka powinna być opiekunka niemcy, znajdują się w ofercie, jaką pracodawca przedstawia agencji, a ta – potencjalnej pracownicy. Najczęściej pracodawcy oczekują od opiekunek takich cech, jak sumienność, pracowitość i odpowiedzialność. Agencje pracy zajmują się profesjonalnym zatrudnieniem pracowników zarówno do pracy w Polsce, jak i za granicą. W ich ofercie znajduje się również praca w niemczech dla opiekunek. Wszystko dlatego, że opiekunki są najbardziej poszukiwane w krajach zachodnich, gdzie rodziny wolą zapewnić stałą opiekę swojemu bliskiemu, niż oddawać go do domu opieki (ta opcja często jest o wiele droższa). W Polsce zawód ten z każdym rokiem zyskuje na popularności, ale wciąż daleko do takiej sytuacji, jak w Niemczech czy we Francji. Stąd też zanim wyjedzie się za granicę, najlepiej poznać szczegółowy zakres obowiązków. Warto mieć na uwadze, że stan zdrowotny podopiecznego może być różny i należy mieć już na początku rozeznanie, z kim opiekunka niemcy będzie pracować. Często praca dla opiekunki związana jest z samym towarzyszeniem podopiecznemu, ale zdarzają się również oferty dla pielęgniarek, które mają zapewnić podstawową opiekę medyczną ciężko schorowanego starszemu człowiekowi.

  Data dodania: 24 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca Częstochowa »

  Codziennie nowe i aktualizowane na bieżąco oferty pracy z Częstochowa i pobliskich miejscowości. Oferty pracy są pobierane automatycznie i kilka razy dziennie z ponad trzydziestu portali ogłoszeniowych z pracą w polskim internecie. Jesteś osobą szukającą pracy??? Dodaj swoje ogłoszenie że szukasz pracy i znajdź swoją wymarzoną pracę. A może jesteś pracodawcą i szukasz pracowników. Dodaj ogłoszenie o prowadzonym naborze w swojej firmie. Dodaj ogłoszenie całkowicie za darmo i znajdź pracownika na miejsce które chcesz obsadzić

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka Niemcy »

  Praca za kilka tysięcy złotych dla osób w wieku 50+ posiadających średnie wykształcenie? I to od zaraz! W niemieckich domach pracują już tysiące Polek. „Pracuję w Polsce w opiece i nigdy nie widziałam takich pieniędzy! Umrę z głodu na emeryturze” – napisałą na forum internetowym Calineczka. „Jeśli będziesz pracować dwa, trzy lata w Niemczech to żyć z głodowej emerytury na pewno nie będziesz musiała” - odpowiedziała jej Fabianka. Wynagrodzenie do 5000 tysięcy złotych jest osiągalne dla opiekunek osób starszych, ale tylko za Odrą. (opieka Niemcy). Nocleg i wyżywienie polskim opiekunkom gwarantują ich podopieczni. Tym samym pobyt w Niemczech nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi kosztami. Polskie kobiety zarabiają na rękę nawet 5000 tysięcy złotych miesięcznie. O czasie pobytu u seniora decydują opiekunki. Z jednym ograniczeniem – niemieckie rodziny oczekują minimum 1-miesięcznego pobytu w ich domu. Dzięki temu m.in. w okresie wakacyjnym największą popularnością cieszy się zatrudnienie na 1, 2-miesięczne zastępstwo. Warto dodać, że dłuższe wyjazdy nie muszą oznaczać stałej rozłąki z własną rodziną. W wielu przypadkach opiekunki jeżdżą do jednego podopiecznego naprzemiennie, w ustalonych między sobą terminach.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  Opiekunki osób starszych pracujące w Niemczech za pośrednictwem polskich agencji rekrutacyjnych zarabiają od 800 do 1300 euro miesięcznie. Tak wysokie zarobki powodują, że coraz więcej Polek zgłasza się do firm takich jak Hilfeneo.

  Gliwicka agencja pośrednictwa pracy (opieka Niemcy) gwarantuje swoim opiekunkom nie tylko sprawdzone i legalne oferty pracy, ale także ubezpieczenie zdrowotne (karta EKUZ), opłacone składki ZUS oraz wsparcie pracowników firmy podczas trwania współpracy. Opiekunki mogą więc zgłaszać wszelkie niejasności i problemy swojemu pracodawcy w każdej chwili.

  Kobiety, które wyjeżdżają do pracy do Niemiec przede wszystkim zajmują się podopiecznymi. Oprócz sprawowania opieki nad seniorami, w ich obowiązkach jest także udzielenie im pomocy w takich czynnościach jak zakupy, sprzątanie, wizyta u lekarza itp. (praca w Niemczech).

  Data dodania: 30 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka Niemcy »

  Z każdym kolejnym rokiem rośnie w Niemczech zapotrzebowanie na usługi polskich opiekunek osób starszych. Pensja, na którą mogą liczyć zatrudnione tam kobiety sięga nawet 1300 euro „na rękę”, czyli ponad 5 tysięcy złotych. Najczęściej wyjeżdżają panie powyżej 40 roku życia. Dlaczego niemieckie rodziny najchętniej do pracy w opiece nad seniorami wybierają kobiety? Liczą na naturalną pogodę ducha, ciepło, cierpliwość i troskliwość. Ważne są także doświadczenie w opiece nad osobami bliskimi, np. dziadkami czy rodzicami, oraz minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Wykształcenie nie ma znaczenia. Wynagrodzenie opiekunki osoby starszej w Niemczech wynosi od 800 do 1300 euro miesięcznie. Za wyżywienie i zakwaterowanie opiekunka nie płaci ani grosza. Do tego sama decyduje o czasie pobytu za granicą. Agencja wymaga przepracowania minimum 1 miesiąca. Tak krótki termin dotyczy zazwyczaj wyjazdów na zastępstwo. Nie brakuje jednak ofert długoterminowych. Obecność opiekunki w pracy w czasie świąt oraz liczba przepracowanych miesięcy wiążą się z dodatkowymi gratyfikacjami finansowymi, sięgającymi w skali roku nawet kilku tysięcy złotych. Agencja Pronobel gwarantuje ubezpieczenie zdrowotne, całodobową opiekę koordynatora oraz legalne zatrudnienie. (praca Niemcy)

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Biznes dla Ciebie - Start »

  Biznes dla Ciebie to strona z niecodzienną propozycją. Chciałbyś być bogaty? Prowadzić własną firmę? Być swoim szefem? Chciałbyś cieszyć się życiem na 100%? Zapewne tak, wszyscy tego chcemy! Skoro wszyscy, to czemu tak niewiele osób osiąga sukces? My powiemy Ci, dlaczego! Dzieje się tak, bo mało osób wie, jak naprawdę osiąga się sukces - do tego potrzeba odpowiednich narzędzi i dobrego pomysłu. My wiemy jak to zrobić, mamy dobry pomysł a narzędzia masz Ty, my tylko nauczymy Cię jak z nich korzystać!

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Radomsku »

  Nowoczesny portal z ofertami pracy z Radomska i okolic. Codziennie nasza baza jest aktualizowana i pobierana z prawie trzydziestu portali ogłoszeniowych z pracą. Możesz również zamieścić swoje ogłoszenie że szukasz pracy. A może jesteś pracodawcą i szukasz pracowników. Zamieść ogłoszenie o naborze w Twojej firmie i to całkowicie za darmo bez najmniejszych nawet opłat. Z nami znajdziesz swoją wymarzoną pracę w swoim zawodzie. Praca w każdej dziedzinie i w każdym zawodzie dostępna od zaraz. Aplikuj teraz

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Opiekunka Niemcy »

  Wakacje to nie tylko czas odpoczynku, ale także dobry moment na podreperowanie domowego budżetu. Ponad 4 tysiące złotych za miesiąc pracy mogą zarobić w Niemczech opiekunki osób starszych ze znajomością tamtejszego języka. Oferty dostępne w agencji Favoris pozwalają wyjechać do Niemiec na minimum 1 miesiąc. Krótkie wyjazdy związane są z przysługującym stałym opiekunkom urlopem. Do ich podopiecznych trafią zainteresowane krótką pracą opiekunki. Na stronie internetowej agencji Helper24 (praca Niemcy) czytamy, iż każda z pań znajdzie coś dla siebie. To prawda - na stronie agencji nie brakuje także wyjazdów długoterminowych, związanych z premiami i niemałymi bonusami. - Jedne opiekunki wybierają oferty wymagające drobnych obowiązków, wybierając tym samym mniejszy zarobek, inne nastawione są na pracę wymagającą dużo więcej zaangażowania, co wiąże się z większym wynagrodzeniem – mówi jedna z rekruterek. - Poziom kwalifikacji i stopień znajomości języka mogą ograniczyć dostęp do niektórych ofert pracy. Warunki jakie powinna spełnić opiekunka narzucane są na ogół przez rodzinę podopiecznego. To do rodziny należy ostateczny wybór osoby proponowanej przez agencję pracy – podkreśla rekruterka. W pracy w opiece (opieka Niemcy) ważne są posiadane kwalifikacje, zdobyte doświadczenie w pracy w opiece i znajomość języka niemieckiego. Za miesiąc pracy zarobić od 850 nawet do 1300 Euro.

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Oferty pracy

Oferty pracy - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze