Centralne odkurzacze

Elektronika Podkategoria: Elektronika

 • PAWLAK Automatyka przemysłowa »

  Zapraszamy uprzejmie do zapoznania się z ofertą dotyczącą automatyzacji procesów i urządzeń przemysłowych. Stanowimy brygadę konstruktorów wytwarzających układy dla wszystkich rodzajów linii przemysłowych oraz maszyn. W konstruowanych przez nas maszynach i systemach sterowania stosujemy również wydajne urządzenia, jak kolorowe dotykowe panele operatorskie (HMI), sterowniki PLC, serwonapędy programowalne, wektorowe falowniki, autorskie regulatory. Paramy się również elektrycznymi napędami prądu przemiennego oraz stałego. Przedstawiamy kompletną automatyzację zakładów galwanizerskich bębnowych a także zawieszkowych. Dostarczamy także wysokiej klasy prostowniki galwaniczne na bazie tranzystorów IGBT. Oferujemy również kompletne układy automatycznego sterowania dla zgrzewarek wielopunktowych. Budujemy sterowniki mocy i czasu zgrzewania do wielopunktowych zgrzewarek, liniowych zgrzewarek, jednopunktowych zgrzewarek. Zaprojektowaliśmy nowoczesny system sterowania prostowarką do prętów i drutu, na bazie dotykowego i kolorowego panelu operatorskiego (HMI) oraz sterownik PLC. Chyba jako jedni z paru firm w kraju wdrażamy całkowitą automatyzację ciągarek do prętów i drutu. Budujemy także Mikroprocesorowe Częstotliwościowe Regulatory, są to układy do rozruszników oporowych do asynchronicznych silników pierścieniowych.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mikrolity - 4444.com.pl »

  Firma Handlowa Mikrolity już od ponad 10 lat z pełnym powodzeniem działa na rynku ogniw, akumulatorów oraz baterii. W naszej ofercie jest ponad 2000 sztuk różnego typu ogniw do urządzeń medycznych, elektronarzędzi, laptopów oraz aparatów i kamer cyfrowych. Na naszych nowoczesnych urządzeniach jesteśmy w stanie zgrzać oraz wykonać dowolny pakiet wg wzoru dostarczonego przez klienta. Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami do testowania ogniw wszelkiego typu. Każdego dnia, w naszej ofercie pojawiają się nowe produkty. Jesteśmy w stanie sprowadzić niemal każdy rodzaj akumulatora - nawet bardzo nietypowego. Dodatkowo, w naszej ofercie posiadamy ładowarki specjalistyczne, ładowarki i zasilacze do aparatów i kamer cyfrowych oraz do laptopów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centralne Odkurzacze BEAM »

  Centralne odkurzacze zostały zaprojektowane aby polepszyć komfort życia człowieka. Jego działanie jest bardzo proste – opiera się na systemie rur PCV z gniazdami ssącymi rozprowadzonymi po domu (lub mieszkaniu), które prowadzą do jednostki centralnej ukrytej w części gospodarczej domu (np. w garażu, piwnicy, czy na balkonie). Firma Miratech zajmuje się sprzedażą jednostek centralnych oraz instalacją systemu rur w całym domu. Dzięki takiemu rozwiązaniu sprzątanie staje się mniej męczące, ponieważ odpada opcja ciągłego przenoszenia odkurzacza – wszystko odkurzamy jedną rurą podłączoną do gniazda ssącego (Rury można nabyć w naszym sklepie internetowym w różnej długości), nie słychać pracy odkurzacza w mieszkaniu (co jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdy w domu są małe dzieci), a w powietrzu nie unosi się kurz wzbudzany z podłogi przez odkurzacz (zanieczyszczenia są wyprowadzane bezpośrednio poza budynek).

  Data dodania: 17 05 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Elektronika

Elektronika - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze