Centralne odkurzacze

Opakowania Podkategoria: Opakowania

 • BAGSTAR - OPAKOWANIA »

  Produkujemy opakowania foliowe, sprzedajemy wszelkie opakowania i materiały kosztowe, eksploatacyjne i wyposażeniowe potrzebne Twojej firmie. W stałej ofercie: reklamówki, torby (foliowe, papierowe, ekologiczne), worki, rolki do kas, folie, chemia, środki czystości, ręczniki, materiały biurowe. Prowadzisz sklep, hurtownię, biuro, piekarnię, bar czy restaurację?! Szukasz oszczędności? Dobrze trafiłeś!!Dzięki nam obniżysz koszty i zaoszczędzisz dużo cennego czasu. Współpracujemy z najlepszymi polskimi i zagranicznymi producentami. Nasza szeroka oferta jest w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy wszystko co niezbędne do prowadzenia firmy. Naszym atutem jest bardzo szeroka i różnorodna oferta, atrakcyjne ceny, szybkość i dokładność działania.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wypełniacze do paczek »

  Wypełniacze do paczek. Oferujemy materiały i surowce do pakowanie paczek, wypełniacze do paczek, wypełniacze poduszki z powietrzem, wypełniacz papierowy, profile piankowe, worki z pianką Instapak. Nasze nowoczesne metody pakowania, materiały i surowce gwarantują w właściwy sposób zabezpieczenie przesyłek, pudeł, kartonów i paczek. Równocześnie poza skutecznym zabezpieczeniem, nasze wypałniacze do paczek są bardzo estetyczne. Proponujemy cała gamę wypełniaczy, od tradycyjnych folii pchęrzykowych, bąbelkowych poprzez wypełnianie papierem, kształtkami papierowymi, worki powietrzne aż po worki z pianką rosnąca Instapak gwarantującą profesjonalne wypełnienie kartonów i pudeł oraz bardzo skuteczne zabezpieczenie przesyłek nawet najdelikatniejszych przedmiotów, a także inne pianki do zabezpiaczania jak profile zabezpieczające, gotowe kształtki z pianki do zabezpieczania towaru przed uszkodzeniem. Posiadamy także profile piankowe do zabezpieczenia narożników, płaskich powierzchni szklanych lub lakierowanych itp. W naszej ofercie znajdziecie też Państwo urządzenia do produkcji wypełniaczy takich jak worki powietrzne, poduszki powietrzne, kształtki kartonowe i papierowe które skutecznie rozwiążą problemy takie jak pakowanie paczek, ochrona produktów w paczce, zabazpieczenie paczek i zabezpieczenie przesyłek.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • STANPLAST woreczki jubilerskie celofanowe »

  Produkujemy opakowania foliowe dla wszystkich branż od 1996r. Wyróżnia nas wysoka jakość wyrobów i krótkie terminy realizacji.Produkujemy : woreczki zamykane taśmą klejącą, z eurozawieszką, w każdym rozmiarze od 2cm. szerokości, woreczki celofanowe dla jubilerów, torby reklamowe, na woreczkach wykonujemy nadruki fleksograficzne do 8 kolorów . Wytwarzamy opakowania z surowców renomowanych producentów .Posiadamy dużo wymiarów woreczków już gotowych na magazynie. Możemy wykonać opakowania nietypowe z dziurkami, skosami, dwukomorowe .

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Opakowania

Opakowania - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze