Centralne odkurzacze

Matura Podkategoria: Matura

 • Opracowania lektur »

  Streszczenia lektur dostosowane do wymagań edukacyjnych, gotowe do analizowania podczas zajęć z lekturą i lekcji powtórzeniowych, synteza przed egzaminami. Najważniejsze definicje o okresach literackich z różnymi galeriami zdjęć i malarstwa. Poradnik tworzenia wypracowań, wszystkie posty napisane jasnym dla ucznia i rodziców stylem. Na stronie znajdziesz wiele tekstów z zakresu analizy i interpretacji wierszy. Teksty lektur jako mbooki są gotowe do czytania i pobrania do smartfona. Dla miłośników piosenki harcerskiej na stronie jest duży ich zasób i funkcje gitarowe do nauki grania na gitarze. Ponadto strona wykonana w estetycznej szacie sprzyjającej koncentracji za sprawą wordpress themes. Zapraszam także na siostrzaną stronę części mowy, portalu z nauki o języku.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy maturalne »

  Placówka prowadzi kursy maturalne, gimnazjalne, szybkiego czytania i efektywnej nauki. Opiekę merytoryczną nad zajęciami sprawuje Kuratorium Oświaty.Polskie Centrum Edukacji od 10 lat organizuje kursy maturalne na terenie Warszawy. Kursy do matury prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli i egzaminatorów. Przygotowanie do matury odbywa się w formie warsztatowej, poprzedzonej krótkim wykładem. Kursy przygotowawcze do matury prowadzone są w centrum Warszawy.Kursy maturalne prowadzone są z następujących przedmiotów ogólnokształcących: język angielski, język polski, historia, WOS, matematyka, fizyka, biologia, chemia.W zależności od oczekiwań uczniów kursy maturalne prowadzone są na poziomie podstawowym lub rozszerzonym.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne z języka polskiego »

  Jestem magistrem filologii polskiej z dwudziestoletnim stażem pracy nauczyciela polonisty. Od lat specjalizuję się w przygotowywaniu do egzaminów maturalnych i magisterskich. Czynię to z pasją i zamiłowaniem - tak, abyś i Ty mógł przystąpić do nich ze spokojem i pewnością siebie. Kocham literaturę i sprawię, że prezentacja maturalna z polskiego przestanie być dla Ciebie kłopotem. Mogę się poszczycić przygotowaniem z dużym sukcesem kilkuset maturzystów. Wszyscy, którym pomogłam zdali egzamin z języka polskiego, w tym większość z bardzo dobrym wynikiem.Przy moim profesjonalnym wsparciu będziesz mieć oryginalną, niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju prezentację maturalną. Wybierz temat, który cię inspiruje, ekscytuje, na który z przyjemnością podyskutujesz. Jeśli prześlesz mi listę tematów, między którymi się wahasz, odeślę wraz z krótkim projektem realizacji każdego z nich i swoją sugestią (teza, argumenty, wnioski) oraz propozycją lektur. Wybór tematu będzie wówczas łatwiejszy.

  Data dodania: 17 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kupię prezentację maturalną »

  Chwila dostarczenia prezentacji maturalnej nadchodzi już niebawem. Z tej przyczyny należy skończyć ją samemu lub zlecić jej realizację jak najszybciej komuś, kto to udźwignie. Praca maturalna z polskiego jest przepustką na lepsze studia. Prezentacja maturalna ceny nie miewa wielkiej, ponieważ między firmami, gwarantującymi takie usługi, toczy się nieustanna rywalizacja, na czym z pewnością korzysta uczeń. Obecnie prezentacja maturalna na polski jest niebywale prosta do uzyskania.
  Dzięki temu, iż możemy powierzyć przygotowanie prezentacji maturalnej, licealiści, którzy nie mają umiejętności polonistycznych, bez wątpienia przejdą egzamin z polskiego. Wiadomo od dawna, że praca maturalna z polskiego jest obligatoryjna. Wzór prezentacji maturalnej jest co prawda gotowy w Internecie, jednakże właściwiej jest kupić prezentację maturalną, zamiast zrobić ją osobiście, skoro nie posiada się talentów w takim zakresie. Wszystko powstaje bezwzględnie błyskawicznie, a istotny jest w dodatku kontakt zamawiającego z wykonawcą.

  Data dodania: 15 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Matura

Matura - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze