Centralne odkurzacze

Portale edukacyjne Podkategoria: Portale edukacyjne

 • AlfabetSukcesu.pl - Twoje ABC rozwoju osobistego »

  Alfabet Sukcesu to nowoczesny portal wiedzy na temat rozwoju osobistego, umiejętności komunikacyjnych oraz podstaw biznesu. Zawiera artykuły m.in. na tematy: wystąpienia publiczne, motywacja, komunikacja niewerbalna, inteligencja emocjonalna, zarządzanie czasem, perswazja, programowanie neurolingwistyczne czy inwestowanie. Cenna wiedza poparta praktycznymi wskazówkami oraz analizą problematyki. Recenzje książek z szerokiego zakresu rozwoju człowieka od automotywacji do zarządzania zespołem. Portal zarządzany i moderowany przez trenerów oraz koordynatorów szkoleń Lubuskiego Centrum Rozwoju. Materiały audio, wideo oraz prezentacje wspomagające zarządzanie własnym kapitałem. Przydatne zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym oraz nauce.

  Data dodania: 06 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie Projektami »

  Zarządzanieprojekt.pl to nowa strona poświęcona w 100% pracy managera oraz stojącym przed nim obowiązkom. Szczegółowo opisująca wszystkie metodyki, z jakimi może się on spotkać i które może podczas pracy wykorzystać. Do najważniejszych należą Scrum, Prince 2, PMI, PBOCK. Opublikowane w tym miejscu artykuły tłumaczą, które z nich są najlepsze, jakie są wady poszczególnych rozwiązań, a jakie zalety i w końcu: kiedy rozpocząć ich realizację, na co mogąc przy okazji liczyć. Zapraszamy na stronę!Project Manager, zarządzanie projektami i ich wdrażanie – http://zarzadzanieprojekt.pl/ Szczegółowy opis działań doświadczeń menadżerów projektów, budowa i kierowanie zespołem projektowym oraz fazy zarządzania projektem. Faza definiowania, faza planowania, faza wykonywania i ostatnia faza, faza zamykania projektu.

  Data dodania: 10 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac nie będzie problemem! »

  Gdy napisanie praca magisterska filologia polska albo praca magisterska filozofia to dla Ciebie istna magia, nie łudź się ani dnia dłużej, że będziesz w stanie przygotować pracę magisterską. Jeśli wiesz, że nic z tego nie wyjdzie – szukaj profesjonalnej pomocy, a znajdziesz ją na pewno u nas. Chcielibyśmy zareklamować swoje usługi edukacyjne i jednocześnie poinformować Państwa, iż specjalizujemy się w pomocy we wszelkich pracach zaliczeniowych oraz dyplomowych. Praca magisterska handel zagraniczny oraz praca magisterska hotelarstwo jest przez nas do wykonania i to bez najmniejszych problemów, zatem zapraszamy, a na pewno nie pożałujesz!

  Data dodania: 08 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Części mowy plansze interaktywne »

  Czas na nowatorskie nauczanie gramatyki języka polskiego. Części mowy na tablicach interaktywnych to obecnie standard. Dzięki programowi czesci-mowy.pl wystarcza rzutnik multimedialny w klasie, aby zajęcia z języka polskiego uatrakcyjnić. Sposób nauczania gramatyki jest ciekawsza przy zastosowaniu tablic multimedialnych. Projekt jest oparty o ciąg zajęć poświęconych częściom mowy. Wskazany słuchacz ma przydzielony numer w dzienniku oraz numer tablicy, na której znajdują się wyrazy do nauczenia się i rozpoznania. Czesci-mowy.pl to nowatorski system nauczania gramatyki języka polskiego. Oparto go o tablice multimedialne przeznaczone dla każdego słuchacza, który już potrafi czytać. Nauczanie części mowy nie będzie wielką trudnością. Wystarczy ćwiczyć przy użyciu plansz interaktywnych podczas zajęć w pracowani i samodzielnie. Na stronie instrukcje dla polonistów i studentów. Ponadto strona utrzymana w estetycznej grafice sprzyjającej myśleniu za sprawą wordpress-themes.eu. Zapraszam także na siostrzaną stronę opracowania lektur, portalu z tekstami lektur.

  Data dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Portal Innowacyjnego Transferu Wiedzy w Nauce »

  Portal edukacyjny PITWIN jest portalem naukowym, który oferuje swoim użytkownikom bezpłatne kursy e-learning, zestawienia bibliograficzne a także bazy danych. Portal w swoich zasobach posiada recenzowane artykuły naukowe, które nadsyłane są przez współpracowników portalu naukowego. Wszystkie artykuły naukowe po zrecenzowaniu zamieszczane są w zeszytach naukowych, które publikowane są w wersji tradycyjnej jak i w formie e-booków. Aby uzyskać dostęp do artykułów naukowych oraz e-booków należy się zarejestrować w portalu edukacyjnym PITWIN.

  Data dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niesamowity wszechświat »

  Wspaniały wszechświat. Czym jest Wszechświat, kosmos, absolut, można na niego patrzeć jako na zimny pusty bez "uczuć" byt, lub można podziwić jego majestat, piękno . We wszechświecie jest ponad 200 mld Galaktyk każda zawiera około 300 mld gwiazd . Jest niesamowicie precyzyjnie dostrojony do powstania życia jeśli przestawić jakieś z czerech (jak dotąd odkrytych praw ), chodź o ułamek wręcz niewyobrażanie
  mały ułamek, wszechświat nie był by w stanie potrzymać życia, nasz cały poznawalny, wszechświat składa się z 4 podstawowych praw fizycznych, oraz 12 cząstek materii, elektronów, protonów, neutrino, bozonów, hadronów,itd. Najpiękniejsza, niesamowita rzeczą jest to, że każdy atom, powstał w jądrze gwiazdy wiec ty ja i wszystko jesteśmy z gwiezdnego pyłu . Jaka gwiazda musiała umrzeć abyśmy mieli z czego powstać zapraszam na

  Data dodania: 08 04 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale edukacyjne

Portale edukacyjne - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze