Centralne odkurzacze

Psy Podkategoria: Psy

 • assurance chien »

  Zapraszamy wszystkich miłośników zwierząt domowych do ubezpieczenia swoich futrzanych pociech. One również mogą ulec wypadkowi lub paść ofiarą ciężkiej choroby. Ubezpieczenie ich jest sposobem zapewnienia im odpowiedniej opieki zdrowotnej bez względu na związane z tym koszty. Na naszej stronie internetowej assurance chiens stworzyliśmy dla Państwa możliwość wyboru pomiędzy licznymi ofertami ubezpieczeń stworzonych specjalnie z myślą o zwierzętach. Poprzez wpisanie do krótkigo formularza kryteriów i wymagań jakie stawiacie Państwo polisie ubezpieczeniowej dla Waszego podopiecznego, dokonujecie Państwo preselekcji ofert najbardziej dostosowanych do wskazanych kryteriów. Wszystkich właścicieli, hodowców i miłośników zwierząt zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Świat psów »

  W naszym kraju naliczono obecnie prawie dziewięć milionów psów i ilość ta bez przerwy się zwiększa. Pies i kot to najczęściej wybierane pupile, lecz to właśnie psy wybieramy najchętniej. Dlaczego tak mocno je kochamy i tak dobrze czujemy się w ich towarzystwie? Nietrudno to wyjaśnić – pies jest zawsze wierny, oddany oraz lubi swego pana bezwarunkowo. Rosnąca liczba ludzi nie tylko trzyma w domu psy, lecz również traktuje to jako wciągającą pasję. Zdjęcia psów oraz serwisy w rodzaju ”rasy psów” to jedne z najczęściej odwiedzanych miejsc w internecie. Stanowią one źródło licznych wskazówek i przydatnych wiadomości w dziedzinie opieki nam psami. Pomagają także niezdecydowanym osobom w trakcie wyboru idealnej rasy. Bo nie w każdym przypadku okażą się najlepsze większe rasy psów, jak chociażby entlebucher czy też berneński pies pasterski. Wbrew pozorom nawet yorki nie mogą mieszkać w nieprzygotowanych mieszkaniach. Wszystkie psy mają pewne potrzeby i należy sumiennie się przygotować na przyjęcie psiaka. Fundamentalne jest, aby nie tylko znać cechy fizyczne psów, lecz również dowiedzieć się czegoś o ich usposobieniu. Owczarek niemiecki długowłosy musi przecież się wyhasać, natomiast dandie dinmont terrier nie może zostać rozpieszczony. Nie da się zaprzeczyć, że malutkie pieski są kochane i pocieszne, lecz należy zachować świadomość, jakie pies kiedyś z nich będzie. Może na przykład nie zmieści się w niedużym mieszkaniu, albo będzie cierpieć zamknięte na czas naszej pracy. A może nie dogada się z innymi zwierzętami lub natarczywym dzieckiem? Przemyślmy, czy lepiej będzie, aby nasz pupil był przylepą i leniuchem, czy też chcemy, aby spędzał z nami długie godziny na zdrowym wypoczynku. Dzięki temu będziemy pewni, że nasz pupil będzie zadbany i radosny, a nasze ognisko domowe zyska coś wspaniałego, czyli lojalnego i przywiązanego druha na długie lata.

  Data dodania: 15 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strzyżenie psów Kielce »

  Salon powstał z myślą o psach i kotach - dużych i małych, rasowych i nierasowych. Oferujemy Państwu: 1.Strzyżenie według wzorców ras, a także na życzenie klienta 2.Trymowanie i rozczesywanie. 3.Obcinanie pazurów. 4.Czyszczenie uszu i okolic oczu. 5.Kąpiele, w tym także lecznicze. Jestem lekarzem weterynarii i groomerem, dzięki czemu mogę służyć Państwu pomocą w szerokim zakresie usług. Udzielam fachowych porad dotyczących nie tylko pielęgnacji zwierząt, ale także dbania o ich zdrowie. Do pracy podchodzę profesjonalnie, dlatego w moim salonie znajduje się wysokiej jakości sprzęt i kosmetyki, lampy UV i wydzielona poczekalnia, a w razie jakichkolwiek pytań służę fachową literaturą. Współpracuję z lekarzami weterynarii z pobliskiej lecznicy. Każdy klient otrzymuje również kartę stałego klienta, dzięki czemu mogą Pastwo liczyć na promocyjne ceny. Salon Pielęgnacji Psów Kielce - Zapraszamy.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aktywne psy »

  Zobacz blog poświęcony tematyce psich sportów. Przeczytaj historie ludzi i ich czworonogów, zobacz gdzie człowieka zabiera pasja z czterema łapami i ogonem. Aktywne psy, czyli te, które nie próżnują, nie są podwórkowymi burkami ani dywanowymi ozdobami. Te psy uprawiają sport wraz ze swoimi właścicielami. Agility, IPO, Dogtrekking i wiele innych to dyscypliny, w których pies i człowiek uczestniczą razem. Przeczytaj opisy dyscyplin, zobacz zasady i reguły punktacji. Sprawdź jaki sprzęt jest najlepszy do danych dyscyplin oraz która rasa psa jest najlepsza w danej dyscyplinie.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psy

Psy - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze