Centralne odkurzacze

ERP Podkategoria: ERP

 • Oprogramowanie dla przedsiębiorstw »

  Obecne czasy wymagają przeglądu systuacji nad sytuacją budżetowa i nie ma znaczenia czy to administracja, firma, powiaty. Prawidłowe zarządzanie instytucją to sprawa kluczowa dla każdego rodzaju działalności. Rozwiązaniem problemu może być wybór odpowiedniego oprogramowania do pomocy w prowadzeniu instytucji. Firma Rekord Systemy Informatyczne posiada w swojej ofercie do zarządzania zarówno firmą jak i administracją. Rekord.ERP to program komputerowy dla przedsiębiorstw. Program do firm powinien być na wyposażeniu każdego przedsiębiorstwa. ERP to nowoczesna aplikacja informatyczna która w całości potrafi zarządzać firmą.
  Pakiet aplikacji Ratusz to natomiast system dla jednostek administracyjnych. System ten kompleksowo obsługuje urzędy miast. Rekord Ratusz w swojej ofercie posiada moduły dla wszystkich obszarów prowadzenia urzędu.Firma posiada również moduł zarządzania odpadami śmieciami, która weszła w życie w 2012 roku.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie dla firm »

  DObre zarządzanie firmą to najważniejsza z spraw biznesowych w każdym przedsiębiorstwie, gdyż to ona generuje zyski dla firmy. Menedżerowie ciągle zastanawiają się jak zoptymalizować działanie przedsiębiorstwa. Oprogramowanie komputerowe do optymalizacji procesów biznesowych ERP to dziś podstawowe narzędzie do prawidłowego działania całej firmy. Firma Rekord Systemy Informatyczne posiada pakiet programu dla przedsiębiorstw Rekord.ERP. Kompleksowe oprogramowanie informatyczne koordynuje procesy całości przedsiębiorstwa w każdym etapie funkcjonowania. Program ERP ma swój udział już od początku produkcji,poprzez wszystkie etapy, aż do sprzedaży. System ERP to scentralizowany system informatyczne, który składa się z modułów, m.in: planowanie produkcji, gospodarka magazynowa, systemy analityczne, sprzedaż.

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: ERP

ERP - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze