Centralne odkurzacze

Grafika Podkategoria: Grafika

 • Projektowanie graficzne »

  Strona z portfolio grafika komputerowego z wieloletnim stażem zajmujący się grafiką 2D wykonujący projekty takie jak projektowanie wizualne wizytówek, szablonów stron internetowych, folderów, ulotka, obróbka retusz zdjęć logotypy oraz wszystko co jest zwiane z projektowaniem graficznym. Pracujący na programach firmy Adobe takich jak photoshop, illustrator, indesign oraz corelDraw. Ponadto od lat zajmujący się projektowaniem graficznym kalendarzy oraz elementów stron internetowych pod kątem graficznym z zachowaniem proporcji oraz wdrażania nowych trendów w projektach graficznych.

  Data dodania: 29 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwerownia Gdańsk »

  NANSEN.com.pl Zdjęcia z instalacji przemysłowych sieci komputerowych LAN, punktów dystrybucji zasilania oraz wewnętrznej sieci LAN - osprzęt 3M. Profesjonalna obsługa Firm oraz Korporacji.Dla firm ceniących estetykę biura, funkcjonalność oraz estetykę polecamy dział aranżacja. Polecamy zdjęcia i informacje z instalacji puszek rozgałęźnych stosowanych do rozdzielenia/podzielenia kabli elektrycznych elektrycznego.Zapraszamy też do podstron poświęconych budowaniu i instalacji serwerownia. Strona zawiera zdjęcia oraz podstawowe informacje odnośnie usług świadczonych dla firm i korporacji. Budowa serwerowni - instalacja zasilania gwarantowanego realizowanego poprzez zasilacze UPS, agregaty. Infrastruktura okablowania strukturalnego 3M Volition.

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Identyfikacja wizualna firmy »

  EOS.STUDIO to przede wszystkim firma projektowa. Przez lata działania na rynku wypracowaliśmy skuteczne metody, dzięki którym nasze projekty przynoszą wymierne korzyści klientom, którzy nam zaufali oraz dają im przewagę nad konkurencją. Jesteśmy efektywni, gdyż w wykonywane projekty angażowanych jest kilka osób, posiadających doświadczenie i niezbędną wiedzę z różnych dziedzin aby końcowy produkt, był optymalny. Nasza misja to stanie się czołowym dostawcą kompleksowych usług w Polsce związanych z wizerunkiem firm na rynku i ich produktami. Usługi te dotyczą w szczególności projektowania graficznego logo firmy, całościowej identyfikacji wizualnej, serwisów internetowych i późniejszego audytu wprowadzonego wizerunku firmy na rynku. Naszym priorytetem jest stałe wzbogacanie oferty o nowe usługi oraz współpraca z coraz większą grupą czołowych, polskich designerów, mogących przedstawiać naszym klientom coraz bogatszą gamę rozwiązań dotyczących identyfikacji wizualnej.

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Paweł Sobieszczanski | Portfolio »

  Tworzenie grafiki wektorowej, obróbka zdjęć, obrazków i fotomontaż w programie Adobe. Całość grafiki wektorowej została wykonana w Illustratorze i wśród nich są schematy, które zostały umieszczane w pracach naukowych, doktorskich i różnych publikacji naukowych (medycyna). Fotomontaże wykonane zostały w Photoshopie. Strona składa się z trzech działów graficznych: fotomontaże, grafika wektorowa i tzw. grafika użytkowa czyli różnych rysunków wykonanych w Illustratorze na potrzeby publikacji naukowych (medycznych) publikowanych w czasopismach naukowych z dziedziny mikrobiologii.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Grafika. Wizualizacje. Projektowanie »

  Szanowni Państwo. Jestem młodą i ambitną osobą z kilkuletnim doświadczeniem w tworzeniu szeroko pojętej grafiki komputerowej. Z chęcią podejmę się wykonania interfejsów stron internetowych, logotypów, folderów reklamowych, katalogów, wizytówek, plakatów, opakowań etc. Zakres moich usług obejmuje tworzenie wizualizacji obiektów architektonicznych, założeń urbanistycznych i różnego typu produktów. Jestem ponadto w stanie zaoferować pomoc w wykonaniu rzutów, przekrojów i elewacji w metodologii projektowania wspomaganego komputerowo CAD, także w oparciu o technikę modelowania informacji o budynku BIM. Swoją ofertę kieruję w głównej mierze do pracowni architektonicznych i wszelkiego rodzaju firm. Terminowość, oryginalność i korzystna cena to główne cechy charakteryzujące moje działania. Do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny, ustalając warunki współpracy po szczegółowych ustaleniach z klientem. Można na mnie liczyć w przypadku współpracy zdalnej, na odległość. Spora rzesza zadowolonych odbiorców z pewnością jest tego wyrazem. Zapraszam do zapoznania się z moim portfolio.> Grafika 2D> Grafika 3D> CAD

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Grafika

Grafika - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze