Centralne odkurzacze

Hosting Podkategoria: Hosting

 • Hpbf.pl - najlepszy darmowy hosting! »

  Najlepszy darmowy hosting w Polsce! Od 2011 roku nieprzerwanie oferujemy rejestrację darmowych serwerów wirtualnych o przekonujących parametrach. Zawiodłeś się na innych darmówkach? Skorzystaj z usług Hpbf.pl! Nie chcesz mieć linków tekstowych na swojej witrynie? Zakup pakiet NoADS, powiększający parametry i wyłączający reklamy już za 4.90PLN za miesiąc!Nasze serwery są stabilne, uptime wynosi do 90%, dodatkowo serwery współpracują z PHP i MySQL. Nie czekaj - zarejestruj się w Hpbf.pl i zobacz, że darmowe hostingi są czasem lepsze niż płatne!

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć bloga? »

  GOOB.pl jest bezpłatną platformą blogerską. Oparty jest na sprawdzonym, funkcjonalnym i popularnym rozwiązaniu jakim jest WordPress. Założeniem projektu jest dostarczenie użytkownikom wolnego od reklam, łatwego w obsłudze środowiska. Jeśli chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami lub wiedzą z innymi internautami zarejestruj się już teraz, stwórz własnego bloga i rozpocznij swoją przygodę na GOOB.pl. Każda witryna posiada swój unikalny adres w oryginalnej domenie GOOB.pl (np. jankowalski.goob.pl lub www.jankowalski.goob.pl).

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www Nowy Sącz »

  Firma Verakom której siedzibą jest Nowy Sącz zajmuje się zakładaniem stron www, hostingiem, rejestracją domen oraz produkcją aplikacji internetowych. Oferta zawiera ponadto usługi poligraficzne: projektowanie i druk katalogów reklamowych, widokówek, wizytówek itp. Proponujemy całościowe rozwiązania dla firm oraz użytkowników indywidualnych. Zakładane przez nas strony www umożliwiają w pełni profesjonalnie zaistnieć w internecie, zapewniają utrzymanie własnego serwisu internetowego oraz kont e-mail w domenie własnej lub naszej bezpłatnej subdomenie. Co więcej każdy klient w ramach wykupionych usług dostaje darmowe wpisy do katalogów i portali będących w dysponowaniu firmy. Portale obejmują wszystkie dziedziny i branże, w tym przede wszystkim turystyczne. Dają sposobność gratisowej reklamy. W ofercie znajdują się także systemy CMS, pozwalające samodzielną edycje stron przez konsumentów. Firma oferuje także usługi w zakresie fotografii reklamowej oraz pozycjonowania stron internetowych.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hosting »

  Poszukując wiarygodnego hostingu często można natknąć się na oferty mało profesjonalne lub te o zawyżonych cenach. Istnieją również hostingi takie jak PDG.pl które w rozsądnej cenie oferują usługi z wysokimi parametrami. Przykładem takich parametrów są konta bez limitów transferu, powierzchnia dyskowa 1GB już w najtańszym pakiecie, nielimitowana możliwość zakładania e-maili oraz baz danych w obrębie przestrzeni dyskowej oraz więcej. Cena również odgrywa kluczową rolę w procesie zakupu konta www, co ciekawe PDG.pl oferuje swoje usługi w cenie nie przekraczającej 30 złotych rocznie za najmniejszy, wysoce wydajny pakiet hostingowy.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hosting

Hosting - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze