Centralne odkurzacze

Hosting Podkategoria: Hosting

 • Hpbf.pl - najlepszy darmowy hosting! »

  Najlepszy darmowy hosting w Polsce! Od 2011 roku nieprzerwanie oferujemy rejestrację darmowych serwerów wirtualnych o przekonujących parametrach. Zawiodłeś się na innych darmówkach? Skorzystaj z usług Hpbf.pl! Nie chcesz mieć linków tekstowych na swojej witrynie? Zakup pakiet NoADS, powiększający parametry i wyłączający reklamy już za 4.90PLN za miesiąc!Nasze serwery są stabilne, uptime wynosi do 90%, dodatkowo serwery współpracują z PHP i MySQL. Nie czekaj - zarejestruj się w Hpbf.pl i zobacz, że darmowe hostingi są czasem lepsze niż płatne!

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć bloga? »

  GOOB.pl jest bezpłatną platformą blogerską. Oparty jest na sprawdzonym, funkcjonalnym i popularnym rozwiązaniu jakim jest WordPress. Założeniem projektu jest dostarczenie użytkownikom wolnego od reklam, łatwego w obsłudze środowiska. Jeśli chcesz podzielić się swoimi przemyśleniami lub wiedzą z innymi internautami zarejestruj się już teraz, stwórz własnego bloga i rozpocznij swoją przygodę na GOOB.pl. Każda witryna posiada swój unikalny adres w oryginalnej domenie GOOB.pl (np. jankowalski.goob.pl lub www.jankowalski.goob.pl).

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www Nowy Sącz »

  Firma Verakom której siedzibą jest Nowy Sącz zajmuje się zakładaniem stron www, hostingiem, rejestracją domen oraz produkcją aplikacji internetowych. Oferta zawiera ponadto usługi poligraficzne: projektowanie i druk katalogów reklamowych, widokówek, wizytówek itp. Proponujemy całościowe rozwiązania dla firm oraz użytkowników indywidualnych. Zakładane przez nas strony www umożliwiają w pełni profesjonalnie zaistnieć w internecie, zapewniają utrzymanie własnego serwisu internetowego oraz kont e-mail w domenie własnej lub naszej bezpłatnej subdomenie. Co więcej każdy klient w ramach wykupionych usług dostaje darmowe wpisy do katalogów i portali będących w dysponowaniu firmy. Portale obejmują wszystkie dziedziny i branże, w tym przede wszystkim turystyczne. Dają sposobność gratisowej reklamy. W ofercie znajdują się także systemy CMS, pozwalające samodzielną edycje stron przez konsumentów. Firma oferuje także usługi w zakresie fotografii reklamowej oraz pozycjonowania stron internetowych.

  Data dodania: 23 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hosting »

  Poszukując wiarygodnego hostingu często można natknąć się na oferty mało profesjonalne lub te o zawyżonych cenach. Istnieją również hostingi takie jak PDG.pl które w rozsądnej cenie oferują usługi z wysokimi parametrami. Przykładem takich parametrów są konta bez limitów transferu, powierzchnia dyskowa 1GB już w najtańszym pakiecie, nielimitowana możliwość zakładania e-maili oraz baz danych w obrębie przestrzeni dyskowej oraz więcej. Cena również odgrywa kluczową rolę w procesie zakupu konta www, co ciekawe PDG.pl oferuje swoje usługi w cenie nie przekraczającej 30 złotych rocznie za najmniejszy, wysoce wydajny pakiet hostingowy.

  Data dodania: 06 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hosting

szybki hosting (1), Serwery (2), Nowy Sącz (1), darmo (1), darmowy (2), serwer (1), polski (2), w (2), host (1), darmowy blog (1), bez (1), super (2), projektowanie stron www (1), hosting (5), bezpłatny (2), tworzenie stron www (4), domeny (1), serwery www (1), jak założyć bloga (1), ads (1), reklam (1), no (1), serwery mysql (1), rejestracja domen (1), tani hosting (1), najlepszy (2), blogowanie (1), polsce (1), blogi (4), reklama (1), free (3), Strony WWW (1), tani hosting stron www (1), konta www (1), blog (13)

Hosting - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze