Centralne odkurzacze

Outsourcing IT Podkategoria: Outsourcing IT

 • Podpis elektroniczny w 10 min. u klienta »

  ITWeb.com Ogólnopolska Obsługa Informatyczna. W miastach partnerskich czas reakcji nawet 30 min.Podpis elektroniczny w 10 min. u klienta. Elektroniczna archiwizacja dokumentów. Co możemy zrobić dla Ciebie? szkolenia oraz pomoc zdalna dla użytkowników na zasadzie Helpdesku, archiwizacja i backup danych, inwentaryzacja sprzętu i oprogramowania, monitorowanie legalności, serwis sprzętu i oprogramowania, opieka nad systemami Windows, Linux, usługi zdalnego dostępu VPN, projektowanie i utrzymanie sieci LAN, administracja bazami danych, kompleksowa opieka nad stacjami roboczymi, zarządzanie bezpieczeństwem sieciowym oraz bezpieczeństwem danych.

  Data dodania: 08 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie komputerowe »

  Jako firma Power-Service świadczymy usługi IT. Oferujemy pogotowie komputerowe, działające 7 dni w tygodniu oraz outsourcing IT na terenie Wrocławia i okolic. Posiadamy duży wachlarz działania. Wykonujemy pojedyncze usługi takie jak instalacja sytemu operacyjnego, naprawa komputera, serwera bądź urządzenia sieciowego, usuwanie wirusów, projektowanie i wdrażanie sieci komputerowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo stałą obsługę IT dopasowaną według Państwa potrzeb. Na zlecenie wykonujemy także, strony internetowe, sklepy internetowe, portale internetowe, aplikacje internetowe oraz wizytówki internetowe. To wszystko w konkurencyjnych cenach. Zapewniamy miłą i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • AIRIT Szkolenia IT »

  Akademia Innowacyjnych Rozwiązań IT to nowoczesne centrum szkoleniowe funkcjonujące jako przestrzeń wymiany wiedzy pomiędzy praktykami biznesu, użytkownikami oraz dostawcami nowoczesnych technologii. Prowadzimy konferencje i szkolenia handlowe oraz techniczne, związane z branżą IT. Wśród poruszanych zagadnień znalazły się m.in. Najnowsze rozwiązania serwerowe IBM, wirtualizacja pamięci masowych - v7000, grupa produktów NetApp, grupa produktów IBM Tivoli Software, różne rozwiązania wirtulizacyjne. Oferujemy wynajem dwóch sal konferencyjnych oraz sali wdrożeniowej do testowania technologii na żywo. Posiadamy grono ekspertów oraz bogate doświadczenie w branży IT, poparte pozycją jednego z liderów na polskim rynku sprzedaży rozwiązań IBM, firmy MADU SC i Grupy 112it.pl. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami z całej Polski. Posiadają oni szeroką wiedzę handlową i techniczną oraz bogate doświadczenie zawodowe w określaniu biznesowych i funkcjonalnych wymagań dla wdrażanych systemów informatycznych.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing IT »

  Podejmij dziś współprace z Nox-it. Za pomocą informatyki jesteśmy w stanie, udoskonalić każde przedsiębiorstwo, bez względu na jego profil biznesowy. Możesz nam w zupełności zaufać, ponieważ na wstępie naszej współpracy przeprowadzimy audyt systemu informatycznego, aby skuteczniej działać. Opracujemy listę rozwiązań i działań oraz przedstawimy zestaw szkiców, które ekonomicznie uzasadnią inwestycję. Dopasujemy się Twoich oczekiwań wobec nas, a później wyznaczymy cele i zakres działania. Oferujemy miesiąc współpracy gratis, ponieważ każdy ma prawo przetestować nasze usługi oraz bez zobowiązań zrezygnować, gdy nie będziemy odpowiadać stawianym wymaganiom. Serdecznie zapraszamy na naszą strone noxit.pl.

  Data dodania: 06 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • WIFICON.PL - Pogotowie komputerowe Kielce »

  Firma P.H.U WIFICON.PL to kielecki serwis komputerowy obecny od wielu lat na polskim rynku.Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem elektronicznym, szybkość reakcji na zgłoszenie, rzetelność i uczciwość w podejściu do klienta, to to co odróżnia nas od konkurencji i decyduje o wysokiej satysfakcji ze świadczonych przez nas usług.Firma WIFICON oferuje szeroki zakres usług:Nasza oferta to przede wszystkim całodobowe pogotowie komputerowe, czyli kompleksowa pomoc w rozwiązywaniu wszelkich problemów z komputerami, netbookami, notebookami, laptopami, programami, pocztą mailową, wirusami, drukarkami, z konserwacją i modernizacją sprzętu informatycznego, itp.Ponadto naszą firmę wyróżnia spośród innych doskonała znajomość sieci (kablowych i bezprzewodowych), mamy wyjątkowo duże doświadczenie w instalacji internetu i specjalizujemy się w usuwaniu wszelkich usterek związanych z funkcjonowaniem sieci.W przypadku braku możliwości wykonania naprawy u klienta, oferujemy usługę „door-to-door”, czyli serwis sam odbierze i dowiezie sprzęt komputerowy bez pobierana żadnych dodatkowych opłat transportowych. Dodatkowo w ramach wykonywania usługi w serwisie oferujemy sprzęt zastępczy.Jeśli mieszkasz w Kielcach za dojazd nie zapłacisz ani grosza.Nie korzystamy ze stawek godzinowych, klient płaci jedynie za wykonaną usługę, bez względu na czas poświęcony na rozwiązanie problemu. Zarówno stałym jak i nowym klientom (realizacja pierwszej usługi) oferujemy atrakcyjne zniżki.Wykonujemy:- instalacje systemów operacujnych Windows,- serwis sprzętu komputerowego (zarówno laptopów jak i komputerów stacjonarnych),- konfiguracje urządzeń do podziału łącz internetowych (DSL, Neostrada, kablówka i inne),- zapezpieczanie przed utratą danych,- odzskiwanie danych (całe struktury partycji lub pojedyńcze pliki),- usuwanie złośliwego oprogramowania,

  Data dodania: 28 06 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Outsourcing IT

Outsourcing IT - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze