Centralne odkurzacze

Serwisy komputerowe Podkategoria: Serwisy komputerowe

 • Serwis komputerowy Warszawa »

  Pogotowie komputerowe Warszawa: Jesteśmy doświadczeni w naprawie komputerów. Pogotowie Komputerowe Warszawa: Oferujemy tanie usługi komputerowe 24h. Naprawa komputerów - całą dobę, data recovery. POGOTOWIE KOMPUTEROWE WARSZAWA ☎ 8888-72-765 Jeśli nie działa Ci komputer… Jeśli pojawiają się niechciane komunikaty… Jeśli jest coś z czym jest kłopot a dotyczy komputera… Mam dobrą wiadomość! Przeprowadzimy diagnostykę, modernizację sprzętu, Zainstalujemy, skonfigurujemy system operacyjny Windows (dowolny), Skonfigurujemy i optymalizujemy system, Naprawa komputerów Warszawa stacjonarnych Naprawa laptopów, Instalujemy i reinstalujemy Windows bez utraty danych, Odzyskamy konto zabezpieczone hasłem, Odzyskamy dane z dysków HDD, SD, FLASH, DYKTAFONY, CD i DVD, Usuniemy wirusy, trojany, spyware, Zainstaluję program antywirusowy, Konfigurujmy routery Neostrada/UPC/Aster oraz inne, Podzielimy internet na kilka komputerów przy użyciu routera, Zainstalujemy oraz skonfigurujemy małą sieć w domu (kabel/wifi), Naprawiamy drukarki i urządzenia wielofunkcyjne. Naprawa oraz okresowa konserwacja drukarek: Xerox Samsung Epson Lexmark HP Konica Minolta Regeneracja materiałów eksploatacyjnych. Sprzedaż materiałów eksploatacyjnych. Bezpłatny dojazd do klienta oraz wycena naprawy urządzenia na terenie Warszawy. Konkurencyjne ceny napraw. Prace świadczy jeden z najlepszych i najbardziej doświadczonych serwisantów w Polsce. Więcej informacji na: www.naprawykomputerowe.com.pl Tel:8888-72-765 G: 31468087

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy na telefon. Szczecin »

  Serwis, pomoc komputerowa na telefon. Zajmujemy się naprawami usterek związanymi z komputerami osobistymi i laptopami. Często zdarza się że załapiesz jakiegoś wirusa, komputer działa Ci wolniej niż zwykle lub najzwyczajniej w świecie nie chce się włączyć. Nasz serwis zajmuje się właśnie takimi przypadkami. Co oferujemy? Pogotowie komputerowe. Oferujemy szybki dojazd do klienta na terenie Szczecina, darmową konsultacje odnośnie usterki oraz ewentualną naprawę. Staramy się aby naprawa nie trwała dłużej niż 2 godziny w domu klienta. Jeśli może to potrwać dłużej informujemy o kolejnych możliwościach. Sieci komputerowe. Często zdarza się że mamy więcej niż jeden komputer w domu a tylko jedno łącze internetowe wykupione od operatora. Jeśli klient chce mieć dostęp do internetu na więcej niż jednym komputerze oferujemy mu 2 rozwiązania. Sieć kablowa ( Ethernet) – obecnie tego typu rozwiązania wychodzą już z mody ze względu na potrzebę wiercenia, rozkładania kabli i dużej ilości czasu na wdrożenie tego typu sieci. Sieć radiowa WiFi – Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla „rozdzielenia połączenia internetowego”. Instalujemy urządzenie sieciowe zwane router-em (kosz urządzenia około 120zł). Obecnie każdy nowy Laptop posiada wbudowany odbiornik WiFi więc najczęściej router jest jedynym urządzeniem które należy zakupić. W zależności od rodzaju mieszkania lub domu zalecamy wstępna konsultacje ponieważ dla dużych obszarów które chcemy pokryć zasięgiem sieci ( więcej niż 200 metrów kwadratowych) należy użyć kilku urządzeń. Siec taka jest bardzo bezpieczna dla zdrowia ponieważ generuje wielokrotnie mniejsze promieniowanie radiowe niż telefony komputerowe a nawet ekran telewizora.

  Data dodania: 20 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Super serwis laptopów waszawa »

  Awaria?? Notebook przestał się uruchamiać?? Zalałeś Komputer, a może masz jakieś inne problemy z komputerem przenośnym? Firma Elkon prowadzi serwis notebooków Ogromne doświadczenie pozwala na podniesienie do życia praktycznie każdego notebooka. Serwisujemy notebooka każdej firmy, posiadamy magazyn części zamiennych. Na nasze naprawy udzielamy gwarancji aż do 12 miesięcy!! Naprawiamy płyty główne laptopów na poziomie elementarnym, dzięki czemu nasze ceny są najniższe w Warszawie!! Serwis laptopów zaprasza od poniedziałku do soboty 11.00-21.00. Przyjdź do nas już dziś na bezpłatną diagnozę notebooka, która trwa tylko 15 minut. Większość napraw jesteśmy w stanie zakończyć w 24 godziny. Wstępna diagnoza na telefon – skontaktuj się z nami porównaj ceny.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • serwis laptopów warszawa bemowo »

  Orbicomp działa w branży informatycznej. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z naprawą, modernizacją, konserwacją oraz rozbudową sprzętu komputerowego. Usługi informatyczne przeznaczone są zarówno dla klientów prywatnych jak i dla firm. W ofercie znajdują się m.in.: serwis komputerów, odzyskiwanie danych, budowa sieci komputerowych(Wifi/LAN), serwis drukarek, konserwacja sprzętu, outsourcing it. Usługi są świadczone na terenie Warszawy. Dojazd do klienta jest bezpłatny.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Laptopów Szczecin »

  Laptop Service Szczecin - Tani Serwis Naprawa laptopów. Naprawa telefonów komórkowych. Naprawa i serwis nawigacji. Zdejmowanie simlock. Wymiana matryc. Znajdujemy się na parterze pasażu handlowego A-Z w Szczecinie przy ul. Kopernika 3-4-5 dokładnie naprzeciw stacji paliw Orlen. Tel. 608332664. Zapraszamy na naszą stronę internetową http://www.laptopnaprawa.pl Zapraszamy codziennie odp poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 - 18:00 oraz soboty w godzinach 10:00 - 14:00. Na miejscu posiadamy akcesoria do telefonów komórkowych oraz do nawigacji GPS a także zasilacze sieciowe do komputerów, nawigacji oraz telefonów komórkowych. Posiadamy także folie ochronne na ekrany telefonów komórkowych, czyszczenie i konserwacja wymienionych urządzeń wykonujemy na miejscu od ręki.www.zxc.pl

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie Komputerowe Kraków »

  Serwis komputerowy Kraków Oferujemy Państwu przede wszystkim natychmiastową i ekspresową pomoc komputerową. Telefon: 662 999 019, pogotowie komputerowe krakow, serwis komputerowy krakow, naprawa komputerow krakow, naprawa laptopow krakow, serwis laptopow krakow, kraków, w krakowie. Ogromne grono naszych klientów pochodzi właśnie z osobistego polecenia przez już obsługiwanych klientów, a jak wiadomo najlepszą reklamą dla Nas jest zadowolony klient !Nasze atuty to:wyjątkowo szybki czas reakcji na zgłoszenie(do 3 godzin),ekspresowa profesjonalna obsługa zlecenia 24h,darmowy dojazd na terenie Krakowa,najniższe ceny w Krakowie ! Krakowskie Pogotowie Komputerowe (itechmax) zaprasza do zapoznania z szeroką ofertą serwisu komputerów i pomocy komputerowej oraz skorzystania z Naszych usług..

  Data dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Kraków »

  Serwis komputerowy z Krakowa oferuje usługi komputerowe przez 7 dni w tygodniu. Specjalizujemy się w naprawach sprzętu komputerowego na zasadzie tak zwanego pogotowia komputerowego, czyli na miejscu u klienta, dlatego nie muszą Państwo wozić swojego sprzętu do serwisu i czekać kilka dni na usunięcie usterki. To my przyjedziemy do Państwa i w większości przypadków rozwiążemy problem z komputerem skutecznie i ostatecznie już podczas pierwszej wizyty, a wszystko to w umiarkowanej cenie. W ofercie znajduje się m.in.: serwis komputerów, odzyskiwanie danych, konfiguracja sieci i internetu, konserwacja i modernizacja komputerów, usuwanie wirusów. Zajmujemy się naprawą komputerów stacjonarnych i laptopów. Działamy na rynku usług komputerowych od paru lat dzięki temu nabyliśmy spore doświadczenie. Służymy pomocą klientom indywidualnym oraz firmom. Dojeżdżamy do klientów na terenie Krakowa.

  Data dodania: 20 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Komputerowy JTT Tanio i Solidnie »

  Chcesz naprawić tanio i solidnie sprzęt komputerowy. Masz do wymiany matrycę, dysk twardy, klawiaturę, płytę główną. Potrzebujesz skonfigurować optymalnie system na którym pracujesz, usunąć wirusy z komputera. Trafiłeś pod dobry adres. Serwis JTT to firma, która specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z naprawą, modernizacją, konserwacją oraz rozbudową sprzętu komputerowego. Usługi informatyczne przeznaczone są zarówno dla klientów prywatnych jak i dla firm. W ofercie znajdują się m.in.: serwis komputerów, serwis laptopów, konfiguracja sieci komputerowych, konserwacja sprzętu komputerowego, outsourcing itd. Dojazd do klienta na terenie Wrocławia i okolic jest bezpłatny. Cenimy sobie jakość swoich usług.

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Naprawa Komputerów w Reszlu »

  Masz problem z komputerem ? A może chciałbyś go zmodernizować ? BITSerwis.net.pl oferuje swoje usługi w zakresie naprawy sprzętu komputerowego i innych usług informatycznych w przystępnych cenach.Polecamy: Naprawa jest dokonywana w siedzibie klienta. Kiedy nie ma możliwości naprawy komputera na miejscu serwisant za potwierdzeniem zabierze sprzęt do serwisu celem jego diagnostyki i naprawy. Naprawa sprzętu w serwisie zawsze następuje wyłącznie po akceptacji przez klienta przekazanego kosztorysu i wstępnej oceny opłacalności naprawy. Odbiór uszkodzonego sprzętu w Reszlu jest bezpłatny. Oferujemy szybką naprawę komputerów PC i laptopów, przy zachowaniu korzystnych cen usług serwisowych. Na każdy sprzęt zakupiony wystawiamy faktury VAT i gwarancję. Projektowanie i konfiguracja sieci przewodowych i bezprzewodowych.Zarówno w firmach jak i dla klientów indywidualnych. Instalacja i konfiguracja routerów Instalacja systemów operacyjnych Windows, Linux W pakiecie instalacja niezbędnych sterowników i bezpłatny program antywirusowy. Usuwanie wirusów komputerowych, koni trojańskich oraz robaków internetowych.Po odwirusowaniu, bezpłatnie instalujemy oprogramowanie zabezpieczające komputer. Hosting plików, wirtualne serwery i domeny. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług. Już dziś zadbaj o swój sprzęt. Zadzwoń tel. 534 856 330 i ciesz się sprawnym komputerem.

  Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Serwisy komputerowe

Serwisy komputerowe - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze