Centralne odkurzacze

Książki Podkategoria: Książki

 • Książki religijne i historyczne »

  W naszej firmie proponujemy literaturę sprzedawaną w sklepie internetowym i za pośrednictwem sklepu stacjonarnego. Ofertę pozycji wydawniczych Księgarni Na Rocha stanowią publikacje z kategorii takich jak: biznes, ekonomia, psychologia biznesu, historia, militaria, prawo, książki dla tłumaczy, filozofia, religia, tajemnice świata. Priorytetem sklepu jest dążenie do profesjonalnych kontaktów z kupującymi i efektywności w procesie realizowania zamówień. Nasza propozycja literatury skierowana jest do czytelników z pasją rozwoju w ramach zawodowego oraz osobistego doskonalenia. Księgarnia Na Rocha pragnie zaprezentować miłośnikom pozycji wydawniczych możliwość zapoznania się z książkami w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym!

  Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Antykwariat Polski - cenne książki »

  Specjalizacja firmy Antykwariat Polski to przede wszystkim polskie starodruki, książki wydane przed rokiem 1939, wycena i skup polskich cennych książek, starodruków i dużych księgozbiorów, polonica. Skupujemy wartościowe polskie książki oraz cenne zbiory księgarskie. Prowadzimy szeroko zakrojony handel wartościowymi książkami polskimi. Jeśli posiadasz stare polskie książki - skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: info@antykwariatpolski.pl. Zapraszamy do zapoznania się z listą szczególnie poszukiwanych przez nas pozycji wydawniczych.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strona miłośników smaków estetyki i sztuki »

  Sztuka towarzyszy człowiekowi od wielu wieków, ciężko jest stwierdzić od kiedy, można wręcz wnioskować że sztuka narodziła się wraz z człowiekiem. Przykładami pierwszych dzieł które udało się współcześnie odnaleźć mogą być, Petroglify z Panaramitee nazywane aborygeńskimi abstrakcjami powstałymi około 43000 lat p.n.e., niewielkie rzeźbione wapienne figurki kobiet znalezione w Austrii z lat 30000 – 25000 p.n.e., czy malowidła odkryte w roku 1940, we francuskich jaskiniach w okolicach miasta Lascaux, ich powstanie oszacowano na okres górnego paleolitu czyli lata 15000 - 13000 p.n.e. Ludzie tego okresu nie potrafiliby określić tego co robią mianem sztuki, oni jedynie czuli co robią, poświęcali cenny czas na utrwalenie czegoś co nie przynosiło im żadnych korzyści. Można uznać, że sztuka prehistoryczna była wykorzystywana do magicznych obrzędów.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekskluzywne książki artystyczne »

  Nasz introligator to człowiek, którzy zajmuje się ręcznym oprawianiem książek oraz zdobieniem opraw książkowych. W obecnych czasach kiedy książki mają cienkie, nieskomplikowane oprawy, introligatorstwo stało się sztuką. Niewiele osób w dzisiejszym świecie korzysta ze wsparcia introligatora. Jeżeli twoje hobby to kolekcjonowanie książek decyduj się wyłącznie na egzemplarze ze zdobionymi oprawami bądź zleć ich oprawę nam. Oryginalnie oprawiona książka wzbogaci sobą każdą biblioteczkę. Tomy oprawione przez introligatora doskonale nadają się także na ekstrawagancki prezent. Chcąc, aby ludzie zostawili po sobie ślad w miejscu, które odwiedzili z usług introligatorskich korzystają także hotele lub pary młode. Takie przedsiębiorstwa wybierają między innymi księgi wpisów. Każda księga jest stworzona ręcznie, dzięki czemu staje się niezwykłą pamiątką, która będzie przywodzić nam na myślą wyjątkowe chwile przez lata.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia Podręczniki »

  Nie trać fortuny na podręczniki.Nasza księgarnia edukacyjna oferuje tanie podręczniki do wszystkich rodzajów szkół.Nasze promocje na podręczniki do kształcenia zintegrowanego pozwolą zaoszczędzić trochę pieniędzy.Bogata oferta podręcznikowa księgarni pozwoli na skompletowanie wszystkich książek w jednym sklepie.Przy zakupach powyżej 300 zł klienci nie płacą kosztów przesyłki książek szkolnych.Sprzedajemy zawsze aktualne podręczniki na dany rok szkolny.Zapraszamy po podręczniki do naszych księgarń internetowych w warszawie.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • SPOTKANIA LITERACKIE »

  Katalog Literacki - zawiera informacje podzielone na wiele kategorii celem szybszego wyszukania cennych informacji. Możesz wyszukiwać je nie tylko poprzez kategorie : autor, ksiązka, spotkania literackie ale również słowa kluczowe wpisując np : Katarzyna Grochola, Ola Daukszewicz, Dale Carnegie, Tony Robbins. Katalog nie ma tylki wartości optymalizacyjnej, to również opis książek, autorów lub umożliwienie zapisu na newsletter i otrzymywanie od autora jeszcze nie ukończonych lub nieopublikowanych dzieł, to również szansa dla promotorów, wydawnictw i młodych autorów na nawiązanie kontaktu niezbędnego do realizacji celów i marzeń. Katalog zawiera również serwisy z poradami oraz warsztatami dla początkujacych pisarzy.

  Data dodania: 20 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia internetowa REBIS - rebis.com.pl »

  „Zabić drozda” autorstwa Nelle Harper Lee to klasyka, znana już na całym świecie, przeszła ona do historii i chyba już w niej pozostanie! Jeśli nie miałeś jeszcze tej książki w swoich dłoniach to musisz bardzo szybko to nadrobić... Przenieś się do lat trzydziestych XX wieku i małego, nietolerancyjnego miasteczka na południu USA. Główny bohater to adwokat, który podjął walkę praktycznie z całym społeczeństwem po to by niesprawiedliwie oskarżony czarnoskóry chłopak został oczyszczony z zarzutów. Odwiedź internetowy sklep Rebis, w którym możesz zakupić książki, audiobooki i ebooki. Wybór należy do Ciebie!

  Data dodania: 30 09 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Książki

Książki - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze