Centralne odkurzacze

Opole Podkategoria: Opole

 • Rusztowania Stalkol »

  Producent rusztowań Stalkol posiada w swojej ofercie najlepsze rusztowania robocze. Oferujemy Państwu pełne doradztwo z zakresie wyboru rodzaju rusztowań; sprzedaż, wynajem czy dzierżawę oraz na życzenie podstawowe szkolenie BHP z zakresie prac na rusztowaniach dla Państwa pracowników. Oferujemy również własny transport, który pozwala na szybki i sprawny dowóz rusztowania, stempli lub zsypów budowlanych na każdą budowę. Poza tym, w ciągłej sprzedaży posiadamy siatkę zabezpieczającą do rusztowań, śruby kotwiące różnej długości, złącza do rusztowań, kołki rozporowe i zawleczki – zatyczki do kołków, zakotwienia konstrukcji: rozpory i odpory, zestawy kołowe z hamulcem. Polecamy naszą autorską konstrukcję - Stalkol 780. Stalkol 780 to nasza najnowsza konstrukcja stworzona po to, by zachować wyjątkowość wcześniejszego modelu, przy jednoczesnym znacznym zwiększeniu jego bezpieczeństwa. Konstrukcja jest zastrzeżona w Urzędzie Patentowym oraz przebadana w Instytucie Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego w Warszawie, spełniając wymagania Norm Europejskich. Stalkol 780 może służyć do prac malarskich, tynkarskich, dekarskich, montażowych, instalacyjnych i innych, wykonywanych zewnątrz i wewnątrz dużych budowli, ale doskonale mieszczą się także w szybach wind, kominach i zbiornikach z małymi włazami. Z zastosowaniem przęseł można je montować nad bramami, wjazdami lub innymi występami. Ponadto znajdziecie Państwo w naszej ofercie rusztowania Stalkol A i B, czyli rusztowania tzw. choinkowe lub klinowe.Doceniane i sprawdzone rozwiązania sprawiają, iż nasze rusztowania są na światowym poziomie, ale za to w dużo lepszej cenie. Działamy na terenie Tarnowskich Gór, Opola i całego Śląska, jednak otwarci jesteśmy na klientów z terenu całego kraju. Wspomożemy naszą wiedzą, popartą kilkunastoletnim doświadczeniem. Na naszej stronie możecie Państwo zapoznać się z informacjami o rozwiązaniach technologicznych, zastosowanych przy naszych rusztowaniach a także pozyskać cennik usług.

  Data dodania: 08 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie dla biura »

  Aberclip oferuje nowoczesne artykuły biurowe, upraszczające zarządzanie dokumentacją. Aberclip jest dystrybutorem niderlandzkiej firmy Jalema, która już przeszło 60 lat oferuje przydatne rozwiązania biurowe. Dobrym przykładem takich rozwiązań są teczki biurowe, oraz klipsy biurowe, które umożliwiają znaczne oszczędzanie przestrzeni, a także czasu poświęcanego na szukanie dokumentów. Aberclip proponuje także całościowe systemy przechowywania dokumentacji skierowane dla biur, instytucji, służby zdrowia czy wymiaru sprawiedliwości.

  Data dodania: 30 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Restauracje Opole »

  Szukasz dobrej restauracji, która serwuje Amerykańskie jedzenie ? Nie ma problemu. Mamy do dyspozycji ciekawy pomysł, który może znaleźć właśnie Twoje uznanie wśród wszystkich restauracji jakie są dostępne w Opolu. Wiemy bowiem, iż nasza propozycja jest unikatowa w swoim odniesieniu ze względu na amerykański styl wystroju, oraz odpowiedniego jedzenia, które jest tutaj dobierane. Pod tym względem jakość, którą Państwu oferujemy, jest z najwyższej półki, albowiem mamy świadomość o tym iż Amerykański styl, jest stylem z najwyższej półki. Dlatego też, nasza restauracja opole, z pewnością spełni Państwa oczekiwania. Zapraszamy do nas, będziecie Państwo jak najbardziej zadowoleni z menu, które u nas znajdziecie. Mamy bowiem najlepsze poczęstunki do zaoferowania dla wszystkich osób, które chcą zjeść w jak najbardziej pożądanym stylu. Nasz poziom, jest poziomem najwyższej klasy, dlatego też posiłki które są u nas tworzone, sa zawsze tworzone z myślą o jakości, oraz o smaku, jaki mają oferować naszym klientom.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Opole

Opole - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze