Centralne odkurzacze

Polityka Podkategoria: Polityka

 • Wybory Parlamentarne 2011 »

  Wybory do sejmu i senatu 2011 - wszystko o wyborach parlamentarnych w październiku 2011. Dowiedz się szczegółów na temat nowej ordynacji wyborczej do Sejmu i Senatu. Poznaj kandydatów na posłów i senatorów, wyniki badań społecznych, a także weź udział w naszym głosowaniu internetowym na partię lub komitet wyborczy na jaki zamierzasz głosować podczas wyborów.

  Wybory parlamentarne są powszechne - Polacy w drodze głosowania wybierają swych przedstawicieli do dwuizbowego parlamentu: Sejmu (460 posłów) oraz do Senatu (100 senatorów).

  W tym roku wybory parlamentarne odbędą się według nowych zasad. Najistotniejszą zmianą jest wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych do Senatu.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Koniec z demokracją, czas na ekrację! »

  Powstał w internecie pierwsza poważna społeczność internetowa w polityce Rzeczpospolitej.Wortal Ekracja.pl jest tworzony przez ludzi w pełni niezależne politycznie od wszelkich organizacji rządowych i ugrupowań politycznych. Nie stoją za nami żadne organizacje rządowe ani stronnictwa polityczne, dlatego jak na Ekrację przystało, znajdzie się miejsce dla sympatyków wszystkich z opcji politycznych.Poznasz u nas m.in. wszelkie partie polityczne, premiera Rzeczpospolitej, cały sejm Rzeczpospolitej, wszyscy senatorowie Rzeczpospolitej,|Czytaj publikacje grupy naszych publicystów o polityce, politykierach i najważniejszych partiach republiki Polski i tego co się dzieje wokoło .|Serwis polityczny ekracja.pl oferuje ciężar treści i możliwości, nigdzie indziej niespotykanych m.in.}Przeglądaj bogatą gamę porównań i statystyk. Zobacz, który polityk ma najwięcej zwolenników w Twoim powiecie, sprawdzaj na bieżąco społeczne poparcie partii politycznych w Polsce. Przekonaj się, kto jest najbardziej pracowitym radnym w Twojej radzie gminy / radzie miasta. Zobacz która partia zwycięży nadchodzące wybory. Zobacz który polityk prowadzi we właściwych dla Twojego miejsca zamieszkania rankingach Wesprzyj swoich radnych stając się ich zwolennikiem.W sumie ponad 50 tys. kont polityków.Dołącz do grupy przeciwników posła i ulubionego polityka. Jeżeli czujesz żyłkę do gry politycznej ekracja.pl idealnie się w tym celu nadaje ! Dyskutuj na moderowanym, z wartościową treścią politycznym forum, bez śmietnika znanego z portali społecznościowych, możesz też założyć własny blog oraz forum na którym będziesz jedynym moderatorem!Nieważne czy reprezentujesz lewicę czy to prawicę w ekracja.pl masz takie same prawa. Dołącz do przeciwników i zwolenników polityków Janusz Palikot, Donald Tusk, Grzegorz Napieralski i partii politycznych Platforma Obywatelska PO, Ruch Palikotaoraz Polskie Stronnictwo Ludowe PSL.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Polityka

Polityka - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze