Centralne odkurzacze

Opakowania Podkategoria: Opakowania

 • Sprzedaż odpadów »

  W naszym portalu udostępniamy użytkownikom aukcje skupu i sprzedaży odpadów. Serwis recyclingo.com powstał z myślą o przedsiębiorcach zajmujących się handlem odpadami. Zamieszczone oferty sprzedaży odpadów posiadają szczegółowy opis wraz z dokumentacją fotograficzną a poszczególne ogłoszenia można posegregować według klasyfikacji odpadów. Dla zainteresowanych dostępne są również aukcje transportowe. Wszystkich właścicieli firm z branży zapraszamy do zamieszczania swoich aukcji na skup lub sprzedaż odpadów. Sprawdź jakie to proste już dziś z portalem recyclingo.com!

  Data dodania: 04 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Włókniny »

  Włókniny to bezsprzecznie bazowy, a także nieodzowny element produktów do zastosowań: filtracyjnych, ocieplających, higienicznych lub gospodarczych, motoryzacyjnych. TWE Group to jeden z liderów branży - producent włókniny o bezkonkurencyjnej jakości, uzyskanej na skutek doskonałemu skoordynowaniu doświadczenia, innowacyjnych technologii oraz prawdziwej pasji. Szerokie spektrum możliwości modyfikacji tkaniny jaką jest filc, ułatwia wprawne ingerowanie w jej właściwości pod kontem wymogów, a także potrzeb klientów, którym zapewniamy dobrą, jak również zaangażowaną współpracę.

  Data dodania: 15 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • FER MAREK BIENIAS Lady sklepowe »

  Zapraszamy do zapoznania się z zasobną ofertą firmy Fer, jaka zajmuje się produkowaniem towarów wyposażenia magazynów, sklepów a także warsztatów. Przedsiębiorstwo kierowane przez Marka i Zofię Bienias istnieje od 1969 roku, a swoją działalność prowadzi na obszarze Warszawy. Dzięki wielkiemu doświadczeniu znakomicie znamy swój fach oraz cieszymy się zaufaniem klientów. Cały czas poszerzamy tę ofertę, śledzimy nowe trendy na rynku, by bardziej zaspakajać ich potrzeby. Służymy profesjonalnym doradztwem w kwestii wyboru odpowiedniego rozwiązania. Wytwarzamy regały oraz meble do magazynów, sklepów, warsztatów. Gwarantujemy wysoką jakość a także solidność wykonania. Więcej o nas na stronie internetowej:

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Georg Utz pojemniki z tworzyw »

  Prezentujemy Państwu firmę Utz Group, globalny koncern zajmujący się wytwarzaniem rozmaitych artykułów plastikowych, służących do przechowywania i przewozu. W swoim asortymencie firma oferuje między innymi palety, skrzynio-palety, najróżniejsze modele pojemników a także wózki transportowe, walizki, tacki i wiele innych produktów. Produkty tej marki odznaczają się wysoką jakością i doskonałą solidnością, a także niską ceną. Wszystko to sprawia, że oferta Utz Group po prostu nie ma sobie równych! Więcej dokładnych wiadomości na jej temat odnajdą Państwo na stronie internetowej

  Data dodania: 04 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Detale gotowe z tworzyw konstrukcyjnych »

  Zakład ZATORSKI jest dostawcą komponentów skrawanych oraz półfabrykatów z tworzyw konstrukcyjnych. Rzadkie połączenie bogactw, kompetencji i doświadczenia tworzy zaawansowaną i kompleksowo działającą organizację, która jest wiarygodnym i przewidywalnym partnerem gospodarczym. Produkowane przez Firmę prowadnice łańcuchowe, elementy formatowe, ślizgi do maszyn budowlanych, ślizgi do koparko ładowarek i inne elementy konstrukcyjne eksploatowane są w procesach automatyzacji produkcji. Przedsiębiorstwo współpracuje z wieloma firmami produkującymi żywność, farmaceutyki, środki transportu i elementy konstrukcyjne. Przedsiębiorstwo ZATORSKI jest kompetentnym partnerem w sfererze dostaw półfabrykatów. Wciąż w sprzedaży dostępne są płyty, blaty rozbiorowe i tuleje z wymienionych surowców: PA6-G, PA6, POM C, PEEK, PTFE, PE, PP, ABS, PVDF, PPSU, PMMA, PEI, Tekstolit lub PUR. Wszystkie elementy znajdujące się w ofercie przedsiębiorstwa Zatorski charakteryzuje najwyższa jakość potwierdzona licznymi certyfikatami i aprobatami technicznymi. Siedziba Przedsiębiorstwa znajduje się się w Sochaczewie na ulicy Gawłowskiej 99. Aby odszukać stronę internetową Przedsiębiorstwa wystarczy wstukać w google następujące frazy: obróbka tworzyw, poliacetal, prowadnice ślizgowe, poliamid, frezowanie cnc. Zachęcamy do współpracy.

  Data dodania: 15 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Opakowania

Opakowania - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze