Centralne odkurzacze

Dowcipy Podkategoria: Dowcipy

  • Zapodajbetona.pl - najlepsze betony w sieci! »

    Najlepsze betony w sieci to zbiór czarnego humoru, świńskich i sprośnych dowcipów w jednym miejscu. Zapodaj Betona dostarczy Ci humoru każdego dnia. Dzięki tej stronie już nie będziesz siedział cicho przy piwie tylko staniesz się atrakcją wieczoru. Opowiadaj sprośne kawały, świńskie dowcipy, czytaj najlepszy czarny humor. Wszystko to jest dostępne dla Ciebie za darmo wystarczy wejść na stronę z najlepszymi betonami w sieci! Zarejestruj się na stronie a sam będziesz mógł dodawać betony usłyszane w pubie przy piwku z kumplami. Rejestracja jest bezpłatna. Dzięki systemowi oceniania betonów możesz czytać tylko te kawały, które podobają się większości internautom. Nie czekaj więc i sprawdź już teraz co możesz zyskać!

    Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
  • Codzienna Dawka Humoru »

    Codzienna Dawka - najlepszych dowcipów, kawałów, żartów, cytatów i śmiesznych obrazków, które wprawią każdego w dobry nastrój. Wszystko to jest dostępne za dramo wystarczy wejść na stronę, a wszystkie kawały starannie poukładane tematycznie dzięki, którym każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Kategorie kawałów: o jasiu, blondynkach, studentach, nauczycielach, dyrektorach, stosunki damsko-męskie, przychodzi baba do lekarza, a także wiele wiele innych. Serdecznie zapraszamy do komentowania i wspólnego budowania tego bloga. Kategorie kawałów: o jasiu, blondynkach, studentach, nauczycielach, o Polaku,Rucku i Niemcu, a także wiele wiele innych. Serdecznie zapraszamy do komentowania i wspólnego budowania tego bloga.

    Data dodania: 26 08 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Dowcipy

humor (5), cytaty (3), obrazki (4), śmieszne (2), śmieszne obrazki (3), zdjęcia (2), kawały (4), żarty (3), dowcip (2), czarny humor (1), rozwalacze (1), suchar (1), beton (3), śmiech (2), betony (2), zapodajbetona (1), jaja (2), dowcipy (5), suchary (1)

Dowcipy - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze