Centralne odkurzacze

Numizmatyka Podkategoria: Numizmatyka

 • Numizmatyka Szczecin »

  Serdecznie zapraszamy do nowo otwartego antykwariatu. Mieścimy się w Szczecinei przy ul.Felczaka. Nasza oferta stanowi niebagatelną i unikalną kolekcję cennych monet i książek. Zapraszamy wszystkich, którzy zajmują się numizmatyką i są znawcami nietypowych pozycji książkowych. Prowadzimy skup i sprzedaż starych książek i monet. Dzięki swojemu profesjonalizmowi stanowimy nową jakość na rynku antykwariatów w Polsce. Proponujemy również dojazd do klienta na terenie Szczecinie,a a przy cennniejszych kolekcjach, również na terenie całej Polski. Nasza oferta napewno wzbudzi zainteresowanie wielu z Was. Zapraszamy serdecznie. Jesteśmy przekonani, że każdy kolekcjoner znajdzie u nas coś specjalnego dla Siebie.

  Data dodania: 05 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • SKLEP SkarbiecOlkusz.pl - Kolekcjonerstwo »

  Numizmatyka to hobby dla każdego, to także inwestycja na długie lata i na emeryturę. Inwestycja na pewno lepsza niż lokaty bankowe. Kolekcjonowanie monet sprawia radość i zapewnia poczucie bezpieczeństwa finansowego. W przypadku kryzysu finansowego monety łatwo można sprzedać a ich wartość stale rośnie dzięki zwyżkom cen metali szlachetnych. Złoto i srebro to obecnie inwestycja nr jeden na całym świecie. A kolekcjonerstwo to hobby które przynosi korzyści. Nasz sklep prowadzi też skup monet, banknotów i innych przedmiotów kolekcjonerskich. Oferujemy wysokie ceny rynkowe, szybkie płatności i dogodne warunki. Warto pomyśleć już dziś o reorganizacji zbioru. u nas możesz sprzedać przedmioty kolekcjonerskie które nie są ci już potrzebne a jednocześnie kupisz to na co masz ochotę. Zapraszamy przez cała dobę na naszą stronę. www.SkarbiecOlkusz.pl

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monety pamiątkowe w kolekcjach »

  Numizmatycy często skupiają się na wybranych modelach monet z wąskiego przedziału czasowego lub związanych z szczególną tematyką. Poszukując tylko jednego rodzaju przedmiotów musimy się skupić na szukaniu ofert w wielu miejscach. Przeglądając serwisy czy sklepy internetowe przeczytajmy jakie mamy prawa jako konsument. Znając i rozumiejąc np. regulamin zakupów w Skarbnicy Narodowej czy innym sklepie internetowym nie musimy się martwić o to ile czasu mamy na zwrot i czy sprzedawca przyjmie to do wiadomości. Kupując dany przedmiot zarówno my jak i druga strona podpisujemy umowę, którą z zasady obie strony akceptują i obiecują się trzymać postanowień w niej zawartych. Nawet jeśli chodzi tylko o zakupy internetowe.

  Data dodania: 19 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Skarbnica Narodowa na Tumblr »

  Blog poświęcony niezwykłej tematyce, jaką jest numizmatyka. Idealny dla osób stawiających pierwsze kroki w świeci kolekcjonerów, szukających wskazówek i informacji o tym, jak tworzyć wyjątkowe zbiory. Podpowie jak zacząć realizować swoje hobby, jak się do tego przygotować, od czego zacząć kolekcjonowanie monet i na co zwrócić uwagę przy pierwszych zakupach i tworzeniu własnych kolekcji. Znajdziemy tu informację dotyczące dystrybutorów monet, oraz tego gdzie warto szukać i kupować ciekawe monety. Blog zawiera też interesujące artykułu o współczesnym obliczu numizmatyki i ciekawych emisjach monet dostępnych na rynku. Zaczynając nowe hobby zawsze warto poszukać o nim informacji, a tutaj znajdziemy wiele niezbędnych wskazówek.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Numizmatyka - pierwsze kroki »

  Numizmatyka, to hobby, które od wielu lat zbiera rzesze miłośników oddających się pasją zbieraniu monet i tworzeniu własnych, unikalnych kolekcji. Na blogu Skarbnicy Narodowej znajdziemy ciekawe artykuły, które na pewno zainteresują osoby zaczynające swoją przygodę z numizmatyką, chcące stworzyć pierwsze kolekcje, a które nie mają jeszcze odpowiedniej wiedzy i znajomości tematu. Dowiemy się, na co zwrócić uwagę, od czego zacząć tworzenie swoich zbiorów i czym się kierować przy wyborze monet. Blog zawiera też informacje o firmach zajmujących się emisją monet i medali okolicznościowych, u których można znaleźć ciekawe okazy i kolekcje. Jest to obowiązkowa strona do odwiedzenia dla osób stawiających pierwsze kroki w świecie numizmatyki.

  Data dodania: 14 04 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Numizmatyka

Numizmatyka - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze