Centralne odkurzacze

Wypoczynek Podkategoria: Wypoczynek

 • Długi weekend czerwcowy nad morzem »

  Długi weekend czerwcowy nad morzem, w górach, nad jeziorem, na Kaszubach, na Mazurach - Boże Ciało. Gdzie na weekend czerwcowy, oferty noclegowe. Weekend czerwcowy nad morzem - oferta. Boże Ciało - ciesząca się obecnie wielką popularnością z uwagi na fakt, iż większość pensjonatów oraz hoteli i restauracji jest już otwarte. Weekend czerwcowy nad jeziorem - to oferta ciesząca się obecnie coraz większym uznaniem tych, którzy preferują ciszę, spokój oraz bezpośredni kontakt z przyrodą. Weekend czerwcowy górach - doskonałe miejsce na wypoczynek z dziećmi.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obozy i Kolonie Tenisowe »

  Miłośnicy sportów – od zwykłego tenisa stołowego po koszykówkę czy piłkę ręczną – na pewno są zadowoleni z faktu, że w Polsce bardzo szybko rozwija się sieć specjalistycznych kolonii oraz obozów treningowo – rozrywkowych. Oczywiście ich głównym celem jest podniesienie kwalifikacji i umiejętności sportowych uczestników. Ale kolonie tenisowe czy piłkarskie mają też inne założenia, związane z dostarczeniem uczestnikom dodatkowej rozrywki i zabawy oraz wielu atrakcji turystycznych, np. zwiedzania miast, pomników przyrody czy innych interesujących miejsc. Specjalistyczne obozy tenisowe, gdzie nacisk kładzie się na treningi tenisa ziemnego kierowane do starszej młodzieży oferują zaś dodatkowo możliwość ćwiczenia pod okiem doświadczonych trenerów, a niekiedy fantastyczną atrakcją jest opcja spotkania ze sławnym tenisistą czy wyjazd na profesjonalny mecz na korcie. To doskonała opcja na to, aby wakacje spędzić inaczej niż przez ostatnie lata, koncentrując się na rzeczach nowych i nieznanych, zamiast powtarzać standardowe plany wakacyjne z ostatnich lat.

  Data dodania: 11 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nadmorskie regiony turystyczne »

  Oferowane WŁADYSŁAWOWO to raj i wczasowiczom pokoje daj. W tym przesłaniu pragniemy zaprosić państwa do naszej gminy WŁADYSŁAWOWO. Właśnie tu we Władysławowie musisz przeżyć najlepsze chwile swego życia rozkoszując się bogatymi walorami przyrodniczymi i turystycznymi jak słońce, szerokie i czyste plaże, przepiękny i cudowny nadmorski klimat. WŁADYSŁAWOWO jest jedną z najbardziej znanych i odwiedzanych miejscowości nadmorskich. Gmina WŁADYSŁAWOWO leży w północnej części województwa pomorskiego, u nasady Półwyspu Helskiego. Tworzą ją miejscowości turystyczne jak: Karwia, Tupadły, Ostrowo, Jastrzębia Góra, Rozewie, Chłapowo, Władysławowo oraz Chałupy. Łącznie to około 28 km piaszczystych pięknych plaż. Polecamy.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Weekend listopadowy »

  Weekend listopadowy oferty - Weekend listopadowy 2013. Zastanawiasz się gdzie pojechać na długi weekend listopadowy? Oto oferty noclegowe, hotele SPA, pensjonaty Weekend listopadowy nad morzem - oferta - ciesząca się obecnie wielką popularnością z uwagi na fakt, iż większość pensjonatów oraz hoteli i restauracji jest już otwarte. Weekend listopadowy nad jeziorem, na Mazurach, - to oferta ciesząca się obecnie coraz większym uznaniem tych, którzy preferują ciszę, spokój oraz bezpośredni kontakt z przyrodą. Weekend listopadowy górach - doskonałe miejsce na wypoczynek z dziećmi.

  Data dodania: 12 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • www.escapador.pl »

  Portal escapador.pl powstał w celu uproszczenia użytkownikom organizacji eventów oraz społecznościowej komunikacji w branży aktywnej turystyki. Przekonaj się sam: tutaj! Zapisując się na przygodę w lecie można pojechać na kajta czy paralotnię a w zimie na narty do Austrii, Francji i Włoch.Klient może wybierać spośród wielorakiej oferty podróży, rozpoczynając od romantycznych podróży we dwoje, przez wyjazdy rodzinne, a na wysoko kwalifikowanych eskapadach kończąc.Escapador jako jedyny w Polsce daje możliwość wyszukania użytkowników, z jakimi wybieramy się na aktywny wypoczynek.Wszyscy mogą za darmo założyć swój profil, zamieszczać fotografie i relacje z podróży, dzielić się ocenami w temacie odwiedzanych spotów.Escapador.pl to szansa spędzenia czasu z ludźmi dzieląc te same zamiłowania. Co to znaczy aktywna turystyka? Wydaje się, że te słowa wykluczają się niezaprzeczalnie jednak w rzeczywistości jest kompletnie na odwrót.

  Data dodania: 02 09 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wypoczynek

Wypoczynek - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze