Centralne odkurzacze

Strony związane z hasłem 'autyzm':

 • Słupsk - Gabinet Terapeutyczny - EEG-Biofeedback »

  Gabinet Terapeutyczny Synapsa zaprasza na trening mózgu EEG-Biofeedback dla dzieci i dorosłych, autyzm ADHD, ADD, poprawa pamięci, dysleksja. EEG-Biofeedback to trening mózgu, który poprawia koncentrację uwagi, usprawnia pamięć, pomaga panować nad reakcjami emocjonalnymi. Problemy szkolne: zaburzenia koncentracji uwagi, dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia. Zaburzenia zachowania: impulsywność, nadaktywność ruchowa, ADHD, ADD, autyzm, zespół Aspergera. Osoby zdrowe: poprawa koncentracji uwagi, zwiększenie zdolności uczenia się (maturzyści, studenci), nauka radzenia sobie ze stresem – szybkiego wchodzenia w stan relaksu.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Aspergera objawy »

  Zespół Aspergera dotyka 5% społeczeństwa - głównie panów, o wiele rzadziej kobiet. Zasadniczym zwiastunem choroby Aspergera jest niepełnosprawność zdolności społecznościowych a następnie brak akceptacji wszelkich zmian w otaczającym świecie. Ze względu na to, że Zespół Aspergera posiada wąsko określonych aspektów symptomatycznych, schorzenie jest nierzadko mylone z podobnymi zakłóceniami takimi jak między innymi hyperleksja. Pod adresem http://zespolaspergera.info znajdują się informacje dotyczących tej choroby. Namawiamy do odwiedzania wszystkich chcących zwiększyć swoje informacje np. Zespół Aspergera objawy na ten temat.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog dziecięcy »

  Profesjonalny gabinet neurologiczny, zaprasza do Łodzi dzieci, młodzież oraz dorosłych. W gabinecie leczone są problemy związane ze schorzeniami neurologicznymi, zaburzeniami pracy mózgu i leczenie padaczki. W gabinecie szczególnie traktowane są chore na padaczkę dzieci. Wieloletnie doświadczenie gabinetu powoduje że z dużą skutecznością leczone są objawy padaczki lub minimalizowane do zera. Wyspecjalizowana kadra i sposób obchodzenia się z chorymi świadczy o profesjonalnym podejściu w gabinecie do schorzeń związanych z neurologią i padaczką. W ośrodku leczone są też takie problemy jak leczenie porażenia mózgowego, autyzmu oraz zaburzeń emocjonalnych. Leczone są także bóle głowy i migreny. Gabinet oferuje pomoc zarówno dzieciom jak i dorosłym. Na wizytę należy uprzednio umówić się telefonicznie lub bezpośrednio w gabinecie. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Autyzm dziecięcy »

  Autyzm dziecięcy to bardzo poważne zaburzenie rozwojowe, które wpływa na dalsze życie naszego dziecka. Autyzm opiera się na dysfunkcji z pracą mózgu dziecka. Do najważniejszych kłopotów związanych z Zespołem Kannera zaliczamy problemy ze związkami społecznymi i wyrażaniem uczyć. Trudno zrozumieć częstość pojawiania się tego schorzenia u naszych dzieci. Jest zależne przede wszystkim od położenia geograficznego oraz wieku dzieci. Musimy pamiętać, że Autyzm jest leczony w sposób behawioralny czy farmakologiczny, ale nie jest kompletnie uleczalny. Ponieważ na autyzm wpływają cechy, które są determinowane na wczesnym etapie rozwoju naszego malca. Przyczyn autyzmu jest wiele. O to niektóre z nich: genetyczne, uszkodzenia centralnego układu nerwowego, porażenie mózgowe lub alergie. Natomiast do zauważalnych objawów zespołu Kannera zaliczymy miedzy innymi: izolacja, echolalia, brak mowy, brak twórczości przy zabawie i rutyna. Autyzm jest bardzo poważnym zaburzeniem, które, jeżeli nie jest leczone i badane poważnie utrudni funkcjonowanie małemu dziecku. Dlatego właśnie powinniśmy stosunkowo szybko skontaktować się z kompetentnym lekarzem. Aby tego dokonać wystarczy wpisać w przeglądarkę internetową następujące sformułowania: dzieci z autyzmem, autyzm diagnoza, autyzm leczenie, autyzm dieta, autyzm objawy i autyzm dziecięcy.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tlenoterapia »

  Leczenie tlenem staje się coraz popularniejsza w naszym kraju. Warto nadmienić, że w krajach za zachodnią granicą i na całym globie jest znana i wykorzystywana od dawna. Komora Gamowa została stworzona dla wojska, w celu szkolenia żołnierzy z batalionów specjalnych: piechoty wysokogórskiej i spadochroniarzy. Na szczęście zyskała zastosowanie także w medycynie. Wysokie ciśnienie pomaga w leczeniu wielu chorób i schorzeń, takich jak: leczenie migreny oraz wspomaganie odchudzania. W komorze hiperbarycznej poddani jesteśmy działaniu wysokiemu ciśnieniu oraz inhalacji zwiększoną ilością tlenu niż w standardowych warunkach, co wpływa bardzo korzystnie na nasz organizm w wielu aspektach. Celem odnalezienia naszej strony, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę internetową poniższe wyrażenia: leczenie migreny, autyzm leczenie lub komora hiperbaryczna warszawa.

  Data dodania: 04 11 2014 · szczegóły wpisu »

Centralne odkurzacze