Centralne odkurzacze

Strony związane z hasłem 'grafika reklamowa':

 • Artisan - Studio Graficzne »

  Jesteśmy studiem graficznym, w którym pracują entuzjaści i pasjonaci reklamy. Lubimy tworzyć materiały reklamowe i lubimy gdy przynoszę one korzystne efekty klientowi. Specjalizujemy się w tworzeniu projektów opakowań, ale wykonujemy inne materiały reklamowe. Szanujemy czas klienta, dlatego staramy się przedstawiać gotowe projekty i rozwiązania. Dzięki nam Twoja oferta z pewnością będzie rozróżnialna spośród innych dostępnych na rynku.Na potrzeby relacji z klientem wyróżniliśmy trzy kroki, którymi staramy się podążać, a są to: komunikatywność, solidność i terminowość.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • STRONY INTERNETOWE CZĘSTOCHOWA »

  Strony internetowe w Częstochowie, Zadzwoń do nas lub umów się na spotkanie tel 34 387 12 88. Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne. Wykonamy dla Ciebie stronę www, sklep internetowy lub aplikacje dla portali społecznościowych. Posiadamy również własną drukarnię gdzie wydrukujemy dla Ciebie wszelkie materiały reklamowe i na każdym materiale. Oklejamy samochody firmowe każdym rodzajem filii. Prowadzimy kampanie reklamowe w każdej branży. Zajmyjemy się również pozycjonowaniem stron. Zapraszamy do wspołpracy

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia obrotowa »

  Fotografia obrotowa to sposób prezentacji produktu, który zasługuje na miano rewolucyjnego. Wprowadzi on branżę e-commerce na wyższy poziom. Każdy sprzedawca internetowy zachodził nie raz w głowę - jak korzystnie przedstawić kupującemu produkt? Z technologią fotografii obrotowej to nic trudnego - kupujący czuje się jakby trzymał Twój przedmiot w rękach! Dzięki interaktywnej prezentacji może on obracać sfotografowany produkt we wszystkie strony. Wszystko dzieje się płynnie! Firma Flipeo.pl oferuje sprzedawcom internetowym technologię, która pozwoli zwiększyć zyski. Wykonujemy fotografie obrotowe w sposób profesjonalny, efektowny i estetyczny. Dzięki doświadczeniu w brażny e-commerce wiemy na co zwrócić uwagę podczas robienia zdjęć produktów. Nie czekaj, napisz do nas już dziś!

  Data dodania: 02 02 2013 · szczegóły wpisu »

Centralne odkurzacze