Centralne odkurzacze

Strony związane z hasłem 'Navireo':

 • navireo - wielomodułowy system ERP »

  Navireo to zintegrowany system klasy ERP do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. Program jest pakietem ściśle powiązanych modułów m.in. tj. sprzedaż, księga handlowa, kadry i płace, CRM. Użytkownik sam może zdecydować, które moduły będą potrzebne. Dzięki temu można zoptymalizować koszty licencji. Program jest dostosowany do obowiązujących w Polsce przepisów oraz wymogów Unii Europejskiej. Navireo posiada pozytywną opinie o innowacyjności i dzięki temu przy zakupie można skorzystać z ulgi technologicznej na zakup nowego oprogramowania.

  Data dodania: 03 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • navireo - system ERP dla piekarni »

  Navireo –system klasy ERP wspomagający pracę w piekarni i cukierni. Program posiada wbudowane funkcje min. tj. zwroty pieczywa z automatycznymi mechanizmami rozliczania i fakturowania, sprawna obsługa dokumentów dla kierowców, seryjne wydruki. Plusem jest także szeroka funkcjonalność oraz możliwość dostosowania do indywidualnych potrzeb klienta. Obsługuje wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa od momentu planowania zaopatrzenia, poprzez produkcje, aż po sprzedaż wyrobów. Wspomaga również zarządzanie przedsiębiorstwem dzięki integracji z modułami kadrowo-płacowymi, księgowo-finansowymi oraz CRM.

  Data dodania: 26 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Navireo - system ERP dla branży mięsnej »

  Dynamiczne firmy, które z sukcesem działają w branży spożywczej, muszą na co dzień rozwiązywać specyficzne dla tego sektora problemy. Istotnym aspektem ich działalności jest zarządzanie jakością wytwarzanych i sprzedawanych produktów ze szczególnym uwzględnieniem ich krótkich okresów ważności. Aby móc efektywnie działać i rozwijać się, firmy potrzebują dopasowanego systemu. Navireo to nowoczesny system ERP dostosowany do firm z branży mięsnej. Umożliwia sprawne zarzadzanie asortymentem, kontrolę nad kosztami produkcji, skuteczne zarządzanie sprzedażą i magazynami oraz przede wszystkim efektywne zarządzanie relacjami z klientami i finansami. System usprawnia kontakt z oddziałami, wewnętrzną wymianę dokumentów oraz przyspiesza procesy logistyczne. Navireo to idealne narzędzie pracy dla przedsiębiorstw szukających nietypowych rozwiązań

  Data dodania: 27 05 2017 · szczegóły wpisu »

Centralne odkurzacze