Centralne odkurzacze

Strony związane z hasłem 'ogniwa':

 • baterie słoneczne »

  Oferujemy baterie słoneczne wysokiej jakości w dobrej cenie. Oferowane przez nas baterie słoneczne pozwolą zaoszczędzić na rachunkach za prąd i sprawią, że twój dom będzie posiadał nowoczesny system pozyskiwania darmowej i czystej energii, dzięki temu na pewno stanie się on bardziej ekologiczny. Baterie słoneczne to też niezależność., podczas awarii czy odłączeń prądu w czasie dnia. Mając własne baterie słoneczne nie będziesz już musiał się martwić o zawartość lodówki czy rwać włosy z głowy z powodu braku możliwości włączenia komputera, czy ciemności w łazience.

  Data dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Panele, moduły fotowoltaiczne »

  W obecnych czasach dużą uwagę skupia się na ekologii oraz czystości środowiska szuka się nowoczesnych technologii umożliwiających pozyskiwaniu nowych źródeł energii. Jednym z takich źródeł energii niemal niewyczerpalnym jest energia słoneczna w dodatku bardzo czysta dla środowiska - brak jakichkolwiek odpadów. Firma nasza jest propagatorem korzystania i wdrażania nowoczesnych rozwiązań umożliwiających wykorzystanie energii słonecznej - możemy zaproponować Państwu szereg urządzeń takich jak moduły fotowoltaiczne, falowniki, oraz akcesoria umożliwiających adaptację tegoż niewyczerpalnego źródła prądu elektrycznego dla celów domowych oraz pozyskiwania jej na skalę przemysłową dla dużych farm fotowoltaicznych
  - to bardzo racjonalne rozwiązanie z uwagi na kończące się zasoby takich surowców jak węgiel kamienny, ropa naftowa, gaz ziemny.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Odnawialne źródła energii »

  Specjalizacją naszego przedsiębiorstwa jest handel akcesoriami i urządzeniami ekologicznymi przy jednoczesnym oszczędzaniu swoich pieniędzy oraz środowiska. Świadczone przez nas rozwiązania ekologiczne dla przedsiębiorstw oraz dla domu to między innymi spory wybór oświetlenia LED, w tym żarówek, listew, taśm. Możesz kupić też całe lampy oraz inne związane z oświetleniem artykuły. Zamówisz u nas również maty do ogrzewania podczerwienią, turbiny wiatrowe, ogniwa fotowoltaiczne, kolektory słoneczne i inne. Zależy nam na każdym kliencie więc zawsze służymy państwu poradą oraz gwarantujemy niskie ceny. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mikrolity - 4444.com.pl »

  Firma Handlowa Mikrolity już od ponad 10 lat z pełnym powodzeniem działa na rynku ogniw, akumulatorów oraz baterii. W naszej ofercie jest ponad 2000 sztuk różnego typu ogniw do urządzeń medycznych, elektronarzędzi, laptopów oraz aparatów i kamer cyfrowych. Na naszych nowoczesnych urządzeniach jesteśmy w stanie zgrzać oraz wykonać dowolny pakiet wg wzoru dostarczonego przez klienta. Dysponujemy profesjonalnymi urządzeniami do testowania ogniw wszelkiego typu. Każdego dnia, w naszej ofercie pojawiają się nowe produkty. Jesteśmy w stanie sprowadzić niemal każdy rodzaj akumulatora - nawet bardzo nietypowego. Dodatkowo, w naszej ofercie posiadamy ładowarki specjalistyczne, ładowarki i zasilacze do aparatów i kamer cyfrowych oraz do laptopów. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • NANSEN serwis – Agregaty »

  Serwis Zasilacz UPS, Agregatów Prądotwórczych. Przeglądy, Konserwacja, Instalacje. Sieci Komputerowe LAN, WLAN, WiFi Serwerownie, Instalacje Elektryczne IT. Przeglądy serwisowe przemysłonwych agregatów prądotwórczych - wymiany materiałów eksploatacyjnych, wymiana oleju, wymiana płynu chłodzącego. Przeglądy serwisowe przemysłowych zasilaczy UPS - wymiana materiałów eksploatacyjnych, wymiana akumulatorów, wymiana wentylatorów, wymiana kondensatorów. Sieci komputerowe - okablowanie ifrastrukturalne, sieci WiFi, szafy serwerowe, zasilanie elektryczne szaf serwerowych. Systemy fotoelektryczne - panele, ogniwa słoneczne. Instalacje oświetlenia LED zasilane z ogniw słonecznych. Instalacja elektryczna zasilania z ogniw słonecznych. Instalacje Gdańsk.

  Data dodania: 25 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotoogniwa »

  www.fotoogniwa.com jest firmą dostarczającą zaawansowaną technikę odnośnie czerpania elektryki ze źródeł odnawialnych. Nowoczesne panele słoneczne to elektrownie świetnej jakości, przygotowane w wersjach domowych oraz bardzo wydajnościowych klasach przemysłowych. Najnowsze panele słoneczne cechuje trwałość oraz ergonomiczność, również nowoczesne technologie wzięte do ich postawienia to gwarancja wydajności. Opłaca się w związku z tym zainwestować, tym bardziej, iż ekologiczna i dodatkowo tania energia jest doskonałym przedsięwzięciem.

  Data dodania: 13 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Elektrownie Wiatrowe »

  Jesteśmy przedsiębiorstwem, która proponuje Wam fotoogniwa dobrej jakości. Naszym nadrzędnym celem jaki przybraliśmy jest jakość, a nie ilość. Nasz zespół tworzy kadra młodych i zdolnych profesjonalistów, którzy posiadają odpowiednie wykształcenie, wiedzę oraz doświadczenie. Jeżeli są Państwo zachęceni naszymi usługami to zachęcamy do kontaktu pod numerem telefonu oraz pod adresem e-mail. Porozumieć się z nami można również poprzez formularz kontaktowy na stronie www.myenergy.pl. Zachęcamy do zapoznania się z produktami, które są w naszej ofercie. Z pewnością będziecie Państwoz nich zadowoleni. Przydomowe elektrownie wiatrowe znajdziecie Państwo tutaj: http://www.myenergy.pl/?page=elektrownie_wiatrowe

  Data dodania: 17 12 2015 · szczegóły wpisu »

Centralne odkurzacze