Centralne odkurzacze

Strony związane z hasłem 'regały metalowe':

 • DEXION- regały metalowe »

  Firma Dexion Polska z Warszawy w swojej ofercie posiada wiele rozwiązań powiązanych z optymalnym zagospodarowaniem przestrzeni składowania. Bez względu czy będzie to nieduży magazyn, ogromne centrum dystrybucji, archiwum, biblioteka, czy też muzeum; wybierzemy najwłaściwsze rozwiązanie. Nasze produkty to regały paletowe, półkowe, wspornikowe, czy też regały do garażu i warsztatu. Zapewniamy wszechstronne usługi powiązane z analizą potrzeb, doradztwem, planowaniem, montażem a także usługi serwisowe i przeglądy. Wielką wagę przykładamy do przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas dostawy i montażu, a projekty wykonywane są w oparciu o obowiązujące przepisy. Dexion Polska jest członkiem jednego z największych koncernów w Europie - grupy Constructor, jakiej sieć dystrybucyjna obejmuje cały świat.

  Data dodania: 17 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Regały metalowe »

  Odpowiednie wyposażenia to w handlu i usługach jak perswadują profesjonaliści zabezpieczenie wziętości. Meble do sklepów i biur z przedsiębiorstwa ABM wg opinii kupujących zdecydowanie to twierdzenie potwierdzają. To wszechstronna i nadzwyczajna oferta adresowana do każdego właściciela sklepu czy biura. Firma zarządza sporą powierzchnią wystawową zarówno w siedzibie głównej w Krakowie jak i w punktach dystrybucyjnych w Tarnowie, Przemyślu, Rzeszowie, Lublinie, Katowicach, Krotoszynie. Wytrawni handlowcy zaoferują odpowiedni rodzaj mebli, dostosowując ofertę do norm Państwa branży a także do posiadanej lokalu. Głęboka paleta towarowa wyposażenia sklepów i biur obejmuje ok. 20.000 towarów. Z tego prawie połowa dostępna jest od ręki. Oprócz mebli standardowych dystrybuujemy także meble wg jednostkowych aranżacji. Własna produkcja gwarantuje, że takie meble będą właściwie wykonane zgodnie z najnowszymi trendami. Sprostamy każdemu wyzwaniu - zorganizujemy każdy sklep czy stoisko handlowe. Profesjonalnie wykonamy aranżację,wykonamy meble, dostarczymy zamówienie pod Twój adres, zmontujemy. Spotkajmy się więc w ABM.

  Data dodania: 05 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • FER MAREK BIENIAS Lady sklepowe »

  Zapraszamy do zapoznania się z zasobną ofertą firmy Fer, jaka zajmuje się produkowaniem towarów wyposażenia magazynów, sklepów a także warsztatów. Przedsiębiorstwo kierowane przez Marka i Zofię Bienias istnieje od 1969 roku, a swoją działalność prowadzi na obszarze Warszawy. Dzięki wielkiemu doświadczeniu znakomicie znamy swój fach oraz cieszymy się zaufaniem klientów. Cały czas poszerzamy tę ofertę, śledzimy nowe trendy na rynku, by bardziej zaspakajać ich potrzeby. Służymy profesjonalnym doradztwem w kwestii wyboru odpowiedniego rozwiązania. Wytwarzamy regały oraz meble do magazynów, sklepów, warsztatów. Gwarantujemy wysoką jakość a także solidność wykonania. Więcej o nas na stronie internetowej:

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tanie fotele biurowe - Warszawa »

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na meble biurowe i gabinetowe,takie jak fotele, szafki, regały. Wyposażamy także szkoły, laboratoria, apteki, biblioteki i warsztaty. Znajdą Państwo u nas najlepsze meble i aranżacje w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www, na której znajdą Państwo katalogi z naszymi meblami oraz gotowe aranżacje wnętrz. Nasz klient jest dla nas najważniejszy, dlatego indywidualnie dopasowujemy wyposażenie wnętrz do jego gustu oraz potrzeb.

  Data dodania: 23 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • FER Wózki magazynowe »

  Niezaprzeczalnym liderem na rynku materiałów z obszaru wyposażenia i aranżacji wnętrz sklepów, warsztatów i magazynów jest dziś firma FER z Warszawy, która powstała w 1969 roku. Na koncie FER znajduje się dużo pomyślnie zrealizowanych zleceń oraz długa lista pozytywnych referencji. Obszerna rzesza usatysfakcjonowanych klientów dodatkowo świadczy o solidności firmy. W ofercie artykułów znajdą Państwo: regały metalowe, szafy metalowe, produkty ze stali kwasoodpornej, meble biurowe, urządzenia transportowe, drabiny, pojemniki plastikowe, osłony na grzejniki na wymiar jak również produkty na indywidualne zamówienie. Przystępne ceny to dodatkowy walor. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 25 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Meble Sklepowe Zikarto Projekt »

  Firma produkuje akcesoria przeznaczone dla wielu branży. Firma od kiedy została założona wykonuje meble sklepowe. Przedsiębiorstwo produkuje takie systemy meblowe jak regały metalowe, biurka, gabloty z płyty, przymierzalnie, panel sklepowe, systemy metalowe oraz wiele innych. Dowolny produkt może być dostosowany do osobistych potrzeb zarówno pod względem kolorystycznym jak i pod względem rozmiarów. Fabryka zajmuje się produkcją mebli sklepowych. Fabryka zapewnia pełne wykonanie obiektu handlowego. Fabryka wykonuje zamówienia na ternie unii europejskiej. Firma posiada własną obsadę wykształconych monterów. Przedsiębiorstwo posiada ultranowoczesny park maszynowy dzięki czemu meble produkowane są w najwyższej jakości. Fabryka konstruuje meble w oparciu o istniejące systemy np. profile aluminiowe oraz jest w stanie stworzyć unikalne wnętrze sklepu.

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »

Centralne odkurzacze