Centralne odkurzacze

Aparatura medyczna Podkategoria: Aparatura medyczna

 • Protezy i aparaty ortopedyczne. »

  Specjalistyczne zaopatrzenie w sprzęt ortopedyczny znajda Państwo w firmie OrtoPro Łódź. Zakład zajmuje się takimi dziedzinami jak protetyka i ortotyka. W ramach protetyki wykonywane są protezy kończyn dolnych. Protezy nóg wykonywane są bezpośrednio po zdjęciu pomiarów z nogi pacjenta, co odbywać się może zarówno w firmie jak i na miejscu u pacjenta. Wykonywane są również protezy kończyn górnych, w tym protezy rąk i protezy nóg. Protezy wykonywane są najczęściej po amputacji nóg, lub na wskutek zużycia się starej protezy oraz wzrostu pacjenta. Oferujemy protezy kosmetyczne, mechaniczne i protezy mioelektryczne. Dopasowywane są także leje protezowe. Proponowane są najlepsze i sprawdzone kleje oraz żele silikonowe mające za zadanie polepszyć komfort użytkowania leja protezowego. Drugim obszarem działalności firmy OrtoPro jest ortotyka w tym również ortotyka dziecięca. Zakład oferuj całą gamę stabilizatorów na stawy skokowe i kolanowe w tym ortezy AFO i AFO o potocznej nazwie AFO nocne. W ofercie są również ortezy DAFO, GRAFO i KAFO. Oprócz ortez dopasowujemy aparaty ortopedyczne najczęściej apraty RGO i HKAFO oraz Pionizator. Sprzęt ortopedyczny dostępny jest w naszym warsztacie w Łodzi przy ul. Ul. Kaczeńcowej 25. Zapraszamy !

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie laboratorium »

  Firma Labfunk zajmuje się kompleksowym wyposażeniem laboratoriów, przychodni medycznych, instytucji naukowych, szkół, lekarzy itp. w urządzenia pomiarowe, urządzenia laboratoryjne, szkło laboratoryjne, materiały jednorazowego użytku, systemy oczyszczania wody, lampy bakteriobójcze, komory klimatyczne, cieplarki, wagi laboratoryjne, meble laboratoryjne i wiele więcej. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta i satysfakcja z zakupu. Większość z naszych cen ustalana jest indywidualnie, jesteśmy otwarci na negocjacje. Jako Firma, naszą podstawową wartością jest poprawa warunków pracy ludzi z kręgów naukowych, działając przy użyciu najwyższych standardów uczciwości poprzez ciągłe rozszerzanie naszego asortymentu. Przy wykonywaniu naszych obowiązków nie posługujemy się żadnymi półśrodkami. Staramy się aby nasz klient miał z nami pełny kontakt, często nawet poza naszymi godzinami pracy. Zadowolenie Klienta to Nasza satysfakcja

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fantom - pomoce dydaktyczne »

  Strona firmy Fantom zajmującej się dystrybucją na terenie kraju różnorakich fantomów treningowych, modeli anatomicznych, sprzętu medycznego i pomocy dydaktycznych z zakresu Anatomii, Zoologii, Botaniki i Fizyki. Firma istnieje od ponad 20 lat i reprezentuje znane światowe marki takie jak: 3B Scientific, Somso Models, Rudiger Anatomie, CLA, GPI, Kyoto Kagaku i wiele innych. Ponadto posiada w swojej ofercie inne pomoce dydaktyczne z zakresu: biologii, chemii, botaniki, zoologii i fizyki. Na szczególną uwagę zasługują także: plansze i tablice dydaktyczne, pomoce z zakresu nauki o życiu i wiedzy o społeczeństwie. Wszystkie oferowane pomoce posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości i bezpieczeństwa.

  Data dodania: 02 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • artroskop ze sklepu endoskopy-medyczne.eu »

  W sklepie endoskopy medyczne można zamówić kompletne wyposażenie pracowni endoskopowej w sprzęt "budżetowy" oraz najwyższej klasy - Kalr Storz . Wśród bogatej oferty sprzętu medycznego możemy zaproponować praktycznie każdy typ endoskopu sztywnego: artroskop, cystoskop . Oprócz wszelkiego typu endoskopów zakupią tu Panstwo: źródła światła zimnego, kompletne tory wizyjne, kleszczyki . Sklep posiada swoj własny serwis, oferuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne sprzedawanego sprzętu. Jeśli szukasz aparatury do endoskopii to trafiłeś we właściwe miejsce. W odróżnieniu od konkurencji oferujemy standardowe endoskopy z wybranymi przez klienta elementami-objektyw renomowanej niemieckiej firmy, zewnętrzne okna szafirowe (lutowalne). W takim wypadku cena oraz termin dostawy jest ustalany indywidualnie. Jeśli jest cos czego nie możesz znaleść w sklepie zadzwoń do nas a z pewnością pomożemy

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • OPOLMED Sprzęt rehabilitacyjny »

  Kompleksowe wyposażenie gabinetów lekarskich, szpitali, przychodni, salonów kosmetycznych i fryzjerskich.Opolmed jest firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu do rehabilitacji i fizykoterapii, sprzętu medycznego, sprzętu kosmetycznego i fryzjerskiego, mebli kosmetycznych, fryzjerskich i medycznych, spa & wellness, urządzeń fitness. Naszym głównym celem jest profesjonalne oraz rzetelne podejście do obsługi każdego klienta.Staramy się aby sprzedaż odbywała się na jak najwyższym poziomie. Oferta firmy Opolmed skierowana jest zarówno do klienta indywidualnego i biznesowego. Bazując na wieloletnim doświadczeniu staramy się oferować naszym klientom wyselekcjonowany towar wysokiej jakości od najlepszych producentów i importerów.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Aparatura medyczna

Aparatura medyczna - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze