Centralne odkurzacze

Ginekolodzy Podkategoria: Ginekolodzy

 • Ginekolog Poznań »

  Wielospecjalistyczne gabinety Lekarskie to młoda przychodnia, która istnieje na rynku od ponad 3 lat. Jesteśmy w Poznaniu obok Lubonia na Osiedlu Dębina w pawilonie 103. U nas pracują najlepsi specjaliści, z bogatym doświadczeniem i wieloletnią praktyką lekarską. Przychodnia Apimed współpracuje z takimi specjalistami jak: ginekolog, chirurg, endokrynolog. Zapisy są na telefon trwają cały tydzień, nie stoisz po numerek. Zachęcamy do skorzystania usług medycznych naszej firmy. Apimed znajduje się w Poznaniu

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet ginekologiczny w Bydgoszczy »

  Klinika Zdrówko mieszcząca się nieopodal Bydgoszczy oferuje swoim pacjentom bardzo szeroki zasób medycznych usług. W ich skład wchodzą między innymi działy takie jak chociażby: Ginekologia, fizjoterapia, leczenie niepłodności różnymi metodami. Zapewniamy swobodną i luźną atmosferę, co raczej rzadko spotykane jest przy okazji wizyt szpitalnych, gdzie niektórych ludzi odstrasza już samo słowo szpital. Zapewniamy ponadto w stu procentach pełną dyskrecję przy okazji przeprowadzanych w klinice badań.

  Data dodania: 24 11 2016 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie niepłodności. »

  Zięba Clinic zaprasza do zespołu gabinetów i wykwalifikowanych specjalistów; do diagnostyki, profilaktyki i leczenia chorób w zakresie ginekologii i położnictwa, nowoczesnej terapii leczenia bezpłodności, do naszych najlepszych lekarzy endokrynologii, dermatologów, dermatochirurgów i dietetyków.
  W naszym rodzinnym centrum leczenia otyłości i edukacji zdrowego stylu życia otrzymasz kompleksową konsultację; od testów pokarmowych po indywidualne programy zaleceń, ćwiczeń i diet.
  Zięba Clinic - to gabinety zdrowia i urody. Zabiegi estetyczne, depilacja laserowa, medycyna przeciwstarzeniowa, ginekologia estetyczna. Rozmowy, porady, informacje, wskazania i przeciwwskazania.

  Data dodania: 20 08 2016 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Ginekolodzy

Ginekolodzy - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze