Centralne odkurzacze

Uzależnienia Podkategoria: Uzależnienia

 • E-papierosy »

  Sklep greenfog.pl: Elektroniczne papierosy, akcesoria, baterie, liquidy, bazy, aromaty.Wśród korzyści korzystania z e-papierosa nad papierosem tradycyjnym wymieniany jest najczęściej koszt, wpływ na otoczenie oraz na zdrowie. Niewątpliwie palenie papierosa elektronicznego jest tańsze od tradycyjnego odpowiednika, nawet o 50%. Przy samodzielnym sporządzaniu liquidu oszczędności sięgają 90%. Dym z papierosa elektronicznego jest niemal bezwonny, z reguły nie przeszkadza osobom w otoczeniu, zapach nie osadza się na rękach, ubraniach, nie może wywołać alarmu przeciwpożarowego. Ułatwia palaczowi funkcjonowanie w otoczeniu osób niepalących. Wszystko co potrzebne aby zacząć oszczędzać, aby zacząć żyć na nowo.

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • TERAPIA 24 »

  Portal numer jeden o psychologii i terapii dla wszystkich, którzy pragną dowiedzieć się więcej o samych sobie. Profesjonalne artykuły i porady, co miesięczny magazyn Uzależnienia oraz Życie na Piątkę wydawane wspólnie z księgarnią Motywacja Na Maxa, Płyty DVD z terapią w formie video i audio. Informacje dotyczące psychologii, psychiatrii oraz leczenia uzależnień. Przejrzysty podział na kategorie pozwoli łatwo i szybko odnaleźć Ci poszukiwane informacje, dzięki stopce autorskiej będziesz mógł zobaczyć inne porady wybranego przez Ciebie eksperta, jak również skontaktować się z Nim osobiście. Zachęcamy Cię do subskrypcji newslettera z poradami psychologicznymi, w newsleterze darmowym odnajdziesz informacje podstawowe na temat różnych ciekawych zagadnień psychologicznych takich jak stres, pewność siebie, nieśmiałość, empatia, relacje romantyczne i wiele innych. newletter płatny jest przeznaczony dla osób pragnących szczegółowo poznać wybrane problemy i profesjonalne sposoby radzenia sobie z Nimi.

  Data dodania: 14 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Esperal - wszywki alkoholowe Wrocław »

  Esperal24h.pl jest domeną skupiającą się na leczeniu choroby alkoholowej. Esperal Wrocław skupia specjalistów, którzy mają wielkie doświadczenie w wszczepianiu wszywek. Pragną oni nieść pomoc w kuracji wszystkich nadużywających alkohol. Podanie leku powoduje u klientów niechęć do spożywania używek. Jest to czynnik mobilizujący do poprawy swojego życia i w większości przypadków pozwala na wyleczenie się z choroby w ciągu około 12 miesięcy. Zabieg jest w pełni bezpieczny oraz nie ciągnie za sobą komplikacji. Przeprowadzany jest pod znieczuleniem i wyłącznie za zgodą pacjenta. Esperal Wrocław zaprasza wszystkie osoby, które pragną pomóc sobie albo znajomym.

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Detoks Alkoholowy w Poznaniu »

  Domena Alkoholoodtrucie.net.pl ma na celu niesienie wsparcia osobom, które mają problem z alkoholem. Potrzebujący pomocy mają możliwość zgłoszenia się na leczenie w gabinecie lub oczekiwać dojazdu do własnego mieszkania w Poznaniu lub jego okolicach. Alkoholoodtrucie jest zabiegiem pozwalającym przywrócić ciału prawidłowe działanie oraz powrót do okresu bezalkoholowego. Pacjenci mogą liczyć na profesjonalizm, doświadczenie oraz całkowitą dyskrecję ze strony lekarzy medycyny. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce pozbyć się skutków nadmiernego spożywania alkoholu.

  Data dodania: 17 12 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Uzależnienia

Uzależnienia - nowa strona:

Adres:

Centralne odkurzacze